Çözüldü Monitör No Signal VGA Hatası

• Konuyu başlatan gurur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 39B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@BigEvil İyi misin kardeşim? Ne gerek var? Dostum monitör kutusundan kablo çıkacak. Onun bir ucunu monitöre bir ucunu da kasaya takacaksın. Kasada yan duran girişe tak. Dik olana değil. Aşağıda o kabloya uygun bir giriş vardır elbet.
Bende aynısını dedim işte.

Aynı. Bir ucunu monitöre, diğer ucunu da kasaya takacaksın.

@BigEvil Sen Onboard kullan dedin. Ne gerek var? Ekran kartından görüntü alsın arkadaş.

Aldığın monitörün kullanma kılavuzu var mı? Ondan bak çok kolay bi iş bu yani yapma gözünü seveyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı. Bir ucunu monitöre, diğer ucunu da kasaya takacaksın.

@BigEvil Sen Onboard kullan dedin. Ne gerek var? Ekran kartından görüntü alsın arkadaş.
Başta on-board'dan girsin, bios'dan "PCİ yani ekran kartının olduğu slot" seçerse artık Ekran Kartı devreye girer.

Arkadaşlar ekran açılıyor vga no singal yazıyor. Daha bilgisayarı açamadım. Açaba windows yüklü değil. Usb den yüklicem lütfen ceza vermeyin. Sinirdin yanlış yazabilirim.

Anakart'ın boot screen'i gelmeden format atamazsınız. Dediğim gibi bellek yada Ekran Kartı'nda sorun olabilir.

Ne Yapacağım? Yani biosa nasıl gircem? Lütfen yardım.

Arkadaşlar sorun cözdüm. Ben gerizekalıyım. Mal gibi gittim üstte taktım ekran kartın a takmadım girişi. Annem yapmış açıldı :D

Ekrana görüntü geldi mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı