Monitör önerisi

Düzgün bir PSU ve yanına Ram alınabilir. Geriye kalan 900TL civarı para ile biraz birikim eklenir ve GTX 1650 Super ile sistem güncellenebilir.

Yorum için tşk ederim. Lakin şuanki durumdan memnun iken neden genel olarak sistem güncellemeye döndü iş ben monitör araştırıyordum damonitör sıradan bir urun al geç çokta şaaapma der gibi geldi de sormak istedim :D

Yorum için tşk ederim. Lakin şuanki durumdan memnun iken neden genel olarak sistem güncellemeye döndü iş ben monitör araştırıyordum damonitör sıradan bir urun al geç çokta şaaapma der gibi geldi de sormak istedim :D
Hocam 2500TL monitöre verseniz verim alamazsınız. Boş masraf olur. Geleceğe yatırım açısından 1500TL ile bir monitör kalan para ile de sistem güncellemesi daha mantıklı olur. GTX 1050Ti ile 144Hz bile tam verim vermeyebilir bir kaç oyun dışında. He diyorsanız ki para cebimde kalsın, o zaman bir monitör bir de PSU alarak rahatlatabilirsiniz sistemi.

Hocam 2500TL monitöre verseniz verim alamazsınız. Boş masraf olur. Geleceğe yatırım açısından 1500TL ile bir monitör kalan para ile de sistem güncellemesi daha mantıklı olur. GTX 1050Ti ile 144Hz bile tam verim vermeyebilir bir kaç oyun dışında. He diyorsanız ki para cebimde kalsın, o zaman bir monitör bir de PSU alarak rahatlatabilirsiniz sistemi.

Şimdi gayet net oldu

Sağ ol

Bu arada mevcut Tv ile 123 fps alıyorum. En basiti lol ve wot da

Monitör:

PSU:
İsterseniz böyle kullanın, isterseniz dediğimi yapın. İsterseniz de Ram ekleyin kafanıza göre hocam.

Şaka gibi :) Gamepower kendi monitörlerinde Samsung panel kullandığını biliyor muydun kardeşim? Bir de gidip Samsung önermesi yok mu 🤣

Şaka gibi mi? Dostum maalesef sadece panel satın almıyoruz. Bu işlerin satış sonrası olayları da var. Sırf paneli Samsung’dan alıyor diye Gamepower önermeni ve markayı mükemmelleştirmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı