Monitör önerisi

Hocam benim aklımdaki daha çok ortadakinde kaldı bütçe çıkarsa bunu çıkmazsa üsttekini almayı düşünüyorum ne diyorsunuz?

Hocam bu bütçeyi aşar gibi. Bir de benim attığım modellerden bir farkı var mı?

1440p alınacak monitörler listesi. Beklenti karşılayan monitörlerden 1-2 tane anca çıkar.

1.monitör MSI MAG 275CQRF-QD Özellikleri. VA panele göre ghosting yok kavisli 3000:1 konstrast oranı var. Siyahlarda iyi. IPS Glow sevmeyen kaliteli siyah isteyen ghosting olmayan VA arayanların tercih etmesi lazım. Kavis sevmeyen almasın kavisli.

2.Monitör DELL G2724D. Ghosting yok IPS GLOW yok denecek kadar az siyahları kaliteli. konstrastı 1500:1 baya iyi IPS'e göre. Bu monitörde kaliteli. başka bilmiyorum varsa önerecek bilen arkadaşlar önersin ben bu kadarını biliyorum.

1440p alınacak monitörler listesi. Beklenti karşılayan monitörlerden 1-2 tane anca çıkar.

1.monitör MSI MAG 275CQRF-QD Özellikleri. VA panele göre ghosting yok kavisli 3000:1 konstrast oranı var. Siyahlarda iyi. IPS Glow sevmeyen kaliteli siyah isteyen ghosting olmayan VA arayanların tercih etmesi lazım. Kavis sevmeyen almasın kavisli.

2.Monitör DELL G2724D. Ghosting yok IPS GLOW yok denecek kadar az siyahları kaliteli. konstrastı 1500:1 baya iyi IPS'e göre. Bu monitörde kaliteli. başka bilmiyorum varsa önerecek bilen arkadaşlar önersin ben bu kadarını biliyorum.
Hocam attığım fotolarda ortada olanı düşünüyorum ben hem hzsi daha iyi hem asus hem 1440p. Fiyatı da bütçeme uygun. Ne düşünüyorsunuz?

Benim şu dediğim ortadaki fotodak monitöre ne diyorsunuz hocam aklıma yattı gibi o.

Hocam eğer VG27AQ3A bahsediyorsanız güzel monitör ama o kadar para verip pivot özelliği olmadığı için vazgeçmiştim almaktan MSI MAG 274QRFW olan modeli aldım. Karar biraz da sizin istediklerinize göre değişir ama derseniz bu üç içerisinden biri seçmek istiyorum o zaman VG27AQ3A alınabilir.

Hocam eğer VG27AQ3A bahsediyorsanız güzel monitör ama o kadar para verip pivot özelliği olmadığı için vazgeçmiştim almaktan MSI MAG 274QRFW olan modeli aldım. Karar biraz da sizin istediklerinize göre değişir ama derseniz bu üç içerisinden biri seçmek istiyorum o zaman VG27AQ3A alınabilir.
Pivot özelliği nedir hocam başka bir eksisi var mıdır?

Pivot özelliği nedir hocam başka bir eksisi var mıdır?

Pivot sağ, sol, dik çevrilebilen demek. Benim bildiğim kadarıyla VG27AQ3A sadece hafif arkaya ve öne hareket ettirebiliyorsunuz sadece benim için eksi olduğu için pivot monitörler daha çok işlevli ve kullanışlı geliyor.

Pivot sağ, sol, dik çevrilebilen demek. Benim bildiğim kadarıyla VG27AQ3A sadece hafif arkaya ve öne hareket ettirebiliyorsunuz sadece benim için eksi olduğu için pivot monitörler daha çok işlevli ve kullanışlı geliyor.
O tarz ayarları çok kullanacağımı sanmam hocam. Şuanlık milatlık monitör kullanıyorum yerinden bile oynatmadım bunca zaman. O zaman bu model stokta kalırsa para olunca alacağım teşekkürler. Elbet başka tavsiyeleri olan varsa yazarsa sevinirim.

O tarz ayarları çok kullanacağımı sanmam hocam. Şu anlık milatlık monitör kullanıyorum yerinden bile oynatmadım bunca zaman. O zaman bu model stokta kalırsa para olunca alacağım teşekkürler. Elbet başka tavsiyeleri olan varsa yazarsa sevinirim.

O zaman üzmez sizi hocam şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.

Geri
Yukarı