Monitör parlaması

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
Merhabalar.

1 Ay önce dizüstü bilgisayarımın monitörünü değiştirttim. Bilgisayarı aldığımda ekranda küçük bir noktanın parladığını ve bu parlaklığın sadece açık renkli alanlarda belli olduğunu fark ettim. Sebebi nedir, çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır,
Parlama orta kısımda. Bir de şunu fark ettim: Eski bilgisayarımın (dizüstü) monitöründe neredeyse her tarafında parlama var. Acaba darbe sonucu oluşmuş olabilir mi?
Işık sızması monitörün her yerinde olur mu tam bilmiyorum ama genelde beyaz ışık ışık sızmasıdır araştırdıktan sonra döneceğim.
Bu sitede belli olur ışık sızması varsa. Hala belli olursa anla ki ışık sızması.

Işık sızması monitörün her yerinde olur mu tam bilmiyorum ama genelde beyaz ışık ışık sızmasıdır araştırdıktan sonra döneceğim.
Bu sitede belli olur ışık sızması varsa. Hala belli olursa anla ki ışık sızması.
Peki bunun bir çözüm yolu yok mu?

Paneli aldığınız yere geri götürüp durumu izah edin her türlü garanti kapsamında olmak zorunda.
Peki bunun dışında çözüm yolu yok mu? Bu zamanda bu sebepten dolayı dışarı çıkmak biraz saçma olur.
Resim gerekirse eğer.

resim.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı