Monitör satın alma rehberi

ironbird

Hectopat
Ekran kartı satın alma rehberi'niz var. Son derece güzel bir rehber. Monitör satın alma rehberi tarattım ama bulamadım. Bu tür donanımların ( Monitör, işlemci, anakart, güç kaynağı vs. ) rehberlerini de gerekli olduğunu düşünüyorum. Ve bu rehber işini de en iyi technopat yapıyor. Recep abiye duyrulur:)

Teşekkürler

Haluk Bey'den ben de rica etmiştim bunu. 300 ve 600 TL arasındaki öne çıkan 10 ürünü rehber yapsalar. Işık sızması, ghosting, input lag gibi şeyler hakkında da bilgilerini verseler çok iyi olur.

1 veya 2 ms tepkime süresi olduğu sürece ve birde hdmı girişi olduğu sürece istediğin monitoru alabilirsin. Tabi ışık süzme olaylarıda önemli.

1 veya 2 ms tepkime süresi olduğu sürece ve birde hdmı girişi olduğu sürece istediğin monitoru alabilirsin. Tabi ışık süzme olaylarıda önemli.

Öyle olmuyor hocam işte o durum. Adam Asus VX serisi 1 ms monitör kullanıyor kötü diyor. Ghosting var, ışık sızması var, ayağı sağlam değil diyor. AOC'nin 2 ms saniye yakın fiyata sahip monitörüne daha iyi diyor. Yani sadece genel bilgilere dayanarak alınmıyor sadece.

Zaten ışık sızması gibi durumlarıda araştırmak önemli diye belirttim. mesajımda.

- - - Güncellendi - - -

Ekran kartı rehberi istesem en az 2 GB al gerisi önemli değil yazardın sanırım.

Ekran kartı bilgim gayet iyidir. Gb miktarına bakıp ekran kartı alan veya tavsiye eden adam birşey bilmiyordur. Merak etme o konuda baştan savma öneri yapmayız :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı