Monitör siyah ekran veriyor

DeverNn

Decapat
Merhaba arkadaşlar.
Bugun oyun oynarken monitör siyah ekran verdi ama daha düne kadar boyle bir sorun yoktu. Bu sorunu nasıl çozebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özellikleriniz nedir? Hangi oyun? Siyah ekrandan sonra PC kapandı mı? Şuan görüntü alabiliyor musunuz?
tum oyunlarda yapıyor oyunların hepsini sildim şuan yukleniyor tekrardan pc kapanmadı ama siyah ekranda kalıyor epic gamesten overcooked oyununu açınca bir sorun olmadı şimdi diğer steam dışı oyunlarda deniyeceğim
amd ryzen 5 3600 işlemci
xfx 590 fatboy ekran kartı
var şimdiye kadar hiç sorun çıkmamıştı

tum oyunlarda yapıyor oyunların hepsini sildim şuan yukleniyor tekrardan pc kapanmadı ama siyah ekranda kalıyor epic gamesten overcooked oyununu açınca bir sorun olmadı şimdi diğer steam dışı oyunlarda deniyeceğim
amd ryzen 5 3600 işlemci
xfx 590 fatboy ekran kartı
var şimdiye kadar hiç sorun çıkmamıştı
Peki siyah ekran olduğunda ekran kartının fanları son hız dönüyor mu?

Sende ki eğer siyah ekrandan sonra düzelmiyorsa bu ekran kartı ısınmasıyla alakalıdır, ama düzeliyorsa monitörden olabilir ya da kablodan falan bende de oluyordu eskiden. Kısacası şu aralar başka monitörle oynamanı öneririm, 1-2 ay ama oyuncuysan 2 3 hafta sonra alabilirsin (istersen 1 hafta sonra al ama bir süreden sonra aşırı ısıdan bozulabilir.). Ben öyle yaptım sen istediğini yapabilirsin tabii, gene şu aralar oluyor nadiren ama 7-24 gecelere kadar oynuyorum yani, bir zahmet olsun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı