Monitör standı masa için uygun mudur?

cyroz3x

Decapat
Yer
Antalya/Türkiye
Daha fazla  
Selam değerli Technopat üyeleri.

Aktif olarak kullandığım masamın eni 60 cm ve aşağıdaki monitör standından almayı düşünüyorum. 60 cm en için monitör standı fazla olur mu veya sorun çıkarır mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Monitörü kendime çok yakın tutmak istemiyorum. Olabildiğince uzakta durmasını seviyorum. Masanın en sonunda tutuyorum genellikle.

Dostum selam, benim aldığım monitör standı çok güzel tavsiye ederim. Resminide ekliyorum senin için.

1712008442563.png

1712008451184.png

Çok memnunum tavsiye ederim.
11 Mart 2023 - 00:15
de almışım hala turp gibi.

Dostum selam, benim aldığım monitör standı çok güzel tavsiye ederim. Resminide ekliyorum senin için.

Eki Görüntüle 2156885

Eki Görüntüle 2156886

Çok memnunum tavsiye ederim.
11 Mart 2023 - 00:15
de almışım hala turp gibi.
Masanın eni kaç?

Bende aynı modeli attım diye biliyorum.

En 1.40, genişlik 60, uzunluk ( yerden yukarı 75cm) Valla aynı markamı bilmiyorum. Fakat ben film izlerken, valo, rdr ne oynarsam oynayayım çok rahatım ya. 360 derece her yere çeviriyorum :D Ama bir tavsiye, alacağın monitöre uyacağından emin ol. %99 uyar bu arada hepsinin arkasında böyle bir şey var. Aldığın firmayı ara sor veya monitörü canlı bir mağaada test et

En 1.40, genişlik 60, uzunluk ( yerden yukarı 75cm) vallahi aynı markamı bilmiyorum. Fakat ben film izlerken, Valorant, RDR ne oynarsam oynayayım çok rahatım ya. 360 derece her yere çeviriyorum :D ama bir tavsiye, alacağın monitöre uyacağından emin ol. %99 uyar bu arada hepsinin arkasında böyle bir şey var. Aldığın firmayı ara sor veya monitörü canlı bir mağaada test et.

Bahsettiğim en, sizin tarafınızdan monitöre kadar olan kısımdan bahsediyorum. 60 ise benimkiyle aynı o zaman.

Geri
Yukarı