Monitör tam ekran olmuyor

shadeblack

Decapat
Merhaba. Yeni monitör aldım, kurdum ama monitörde görüntü ortada kalıyor ve ekranı tam kaplamıyor. Monitör ayarlarını kurcaladım fakat öyle bir ayar bulamadım, çözünürlüğü değiştim yine olmadı. Yardım ederseniz, sevinirim.

Monitör marka-model nedir?
Monitör bağlantısını VGA-HDMI-DP görüntüyü hangisi üzerinden gerçekleştiriyorsunuz?
Ekran kartı modeliniz nedir?

Ekran kartınızın driverı üstünden görüntü ayarını tam panel yaptınız mı?
baktım ama öyle bir ayar bulamadım acaba başka bir driver mi yüklemem gerek
ekran kartı atı mobility radeon hd 4850
Monitör marka-model nedir?
Monitör bağlantısını VGA-HDMI-DP görüntüyü hangisi üzerinden gerçekleştiriyorsunuz?
Ekran kartı modeliniz nedir?
Acer KG241Q Görüntüyü HDMI üzerinden veriyorum ekran kartım atı mobility radeon hd 4850

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    26,5 KB · Görüntüleme: 878
Baktım ama öyle bir ayar bulamadım acaba başka bir driver mi yüklemem gerek.
Ekran kartı ATI Mobility Radeon HD 4850.

Acer KG241Q görüntüyü HDMI üzerinden veriyorum ekran kartım ATI Mobility Radeon HD 4850.

Herhangi bir dönüştürücü kullanmıyorsunuz değil mi?
Hocam monitör ayarlarını default yani varsayılan değerlerini getirin. Sonra ATI Radeon üzerinden de ayarları varsayılan yapın giriş çıkışları söküp yeniden takın bir deneyin bakalım.

ha
Hocam monitör ayarlarını default yani varsayılan değerlerini getirin. Sonra ATI Radeon üzerinden de ayarları varsayılan yapın giriş çıkışları söküp yeniden takın bir deneyin bakalım.
hayır dönüştürücü yok deneyip döneyim
yok hocam hiçbir şey değişmedi

Hocam belki de ekran kartı 1920X1080 çözürlüğü desteklemiyor olabilir. Eski bir ekran kartı. Format atıp denedin mi?

Hocam farklı bir HDMI kabloyla denedin mi görüntüyü kablo da sorun olmasın?
Hala sorun devam edecek mi bak bakalım.
Bir şey daha diyeceğim VGA üzerinden de hiç denediniz mi?

Hocam farklı bir HDMI kabloyla denedin mi görüntüyü kablo da sorun olmasın?
Hala sorun devam edecek mi bak bakalım.
Bir şey daha diyeceğim VGA üzerinden de hiç denediniz mi?
baska bir hdmi ile denedim hala aynı
anakartın vga çıkışına bağladım mönitörde giriş yoktu vga hdmi dönüştürücüyle denedim hiç çalışmadı

Geri
Yukarı