Monitör Tavsiyesi: Samsung vs Asus

Cahilimbencahil

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Selamuın aleyküm herkese.
Bilgisayarımı şuan bağlı bulunduğum televizyondan ayırıp kendime özel bir oyun monitörü almayı planlıyorum.
Hangi ürünü bana tavsiye edersiniz acaba? (Başka ürünlerde olabilir. Sınır 450TL)

SAMSUNG 21,5 S22D390H ANALOG+HDMI LED MONİTÖR - Teknosa

Asus 23" Vx238T Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Samsung alsam adamlar televizyonda devrim yapmışlar. Ve bu monitörde "GAME MOD" var.

Asus alsam şu asalete bakın :). Abi aşırı çekici değil mi? 80.000.00:1 Contrast oranını da unutmayalım :)

Evet konum ve sıkıntım bu. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Beni aydınlatıcağınızdan eminim. Bilgisayarımı alırken hep sizlerden destek aldım burda da bekliyorum inşallah :).

Ben olsam Asus' u tercih ederdim bir de 80.000.00:1 kontrast demişsiniz ancak bu değer dinamik kontrast önemli olan normal kontrast değeri.

Konuyu son kez diriltiyorum :). Bir kaç kişiden daha tavsiye alalım. Samsung görüntüsü televizyonlarda çok iyi monitördede iyi midir acaba? Hangisini almalıyım.

Neden bu ürünün öbür Asus üründen iyi ya da eş değerlerde olduğunu söylüyorsunuz?
Pek monitörden anlamam açıkçası. Görerek almak gerek ki üründe yakın mevzide yok :)
Bu arada samsung pek önermiyorsunuz galiba.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı