Monitör Tavsiyesi SAMSUNG vs PHILIPS vs BENQ

En İyisi Hangisi ?

• Oy verenlerin toplamı
    12
GW2270 i öneririm. Samsungun monitörü yeni girdi piyasaya ne olduğunu tam bilmiyorum orada 178 derece izleme açısı demiş fakat TN paneller gibi aşağıdan bakınca görüntü negatifleşiyor. 234E5QSB fiyat performans makinası fakat HDMI artık şart oldu.

GW2270 i öneririm. Samsungun monitörü yeni girdi piyasaya ne olduğunu tam bilmiyorum orada 178 derece izleme açısı demiş fakat TN paneller gibi aşağıdan bakınca görüntü negatifleşiyor. 234E5QSB fiyat performans makinası fakat HDMI artık şart oldu.
ben de ikilem de kaldım yardımcı olur musunuz rica etsem ? Sizce hangisini alayım 75 hz oyunlarda çok etkili olur mu sizce ?
VIEWSONIC 21.5”" VX2257-mhd AMD FreeSync™ 75 Hz 1MS GAMING MONİTÖR
ASUS 21.5" VX228H 1ms Full HD HDMI Gaming Monitör

Kesinlikle 75Hz öneririm 60Hz in bir daha yüzüne bakmazsın. Kendim VX2257 kullanıyorum test amaçlı satın aldım 1 hafta oldu 480 liraya satıyorum 2 yıl vatan garantili bilgin olsun. 3 tane daha monitörüm var :)

@heals837 Aldınız mı monitörü ? Aldıysanız hangisini aldınız ? Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ? Bende Philips marka olanı almayı düşünüyorum. Önerir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı