Monitör tutucu önerisi

Kironfion

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat&Kasiyer
Monitör
hp-24fw, aoc-27g2u
İyi günler, benim HP-24FW ve AOC-27G2U model monitörlerim var, haliyle ikisinin arkasında bulunan sabitleyici soketleri farklı, bunları masama sabitlemek istiyorum ancak monitor tutucular incelediğim kadarı ile iki monitörümü de desteklemiyor gibi.

Her iki monitörü de destekleyen bir tutucu nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bıraktığım ürünün derecesi yüksek ve fiyatı iyi duruyor. Her iki monitörünüzi aynı anda takabilmeniz için. 13" ile 27" arası destekliyor. 27" dahil. Fiyatına göre uygun duruyor diğer iki monitör tutucular 1000₺ civarında.

PUTORSEN 13-27 inç Ultra Ekranlar için Çift Monitör Standı, Yüksekliği Ayarlanabilir Çift Monitör Kol Masası Montaj Braketi Eğim 180° Döner 180° Döndürme 360°, VESA: 75x75-100x100mm PUTORSEN 13-27 inç Ultra Ekranlar için Çift Monitör Standı, Yüksekliği Ayarlanabilir Çift Monitör Kol Masası Montaj Braketi Eğim 180° Döner 180° Döndürme 360°, VESA: 75x75-100x100mm : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam

Bıraktığım ürünün derecesi yüksek ve fiyatı iyi duruyor. Her iki monitörünüzi aynı anda takabilmeniz için. 13" ile 27" arası destekliyor. 27" dahil. Fiyatına göre uygun duruyor diğer iki monitör tutucular 1000₺ civarında.

PUTORSEN 13-27 inç Ultra Ekranlar için Çift Monitör Standı, Yüksekliği Ayarlanabilir Çift Monitör Kol Masası Montaj Braketi Eğim 180° Döner 180° Döndürme 360°, VESA: 75x75-100x100mm PUTORSEN 13-27 inç Ultra Ekranlar için Çift Monitör Standı, Yüksekliği Ayarlanabilir Çift Monitör Kol Masası Montaj Braketi Eğim 180° Döner 180° Döndürme 360°, VESA: 75x75-100x100mm : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam
kesin olarak sahip olduğum iki monitörü ek bir aparat almaya gerek kalmadan destekliyor öyle değil mi ? öyle ise harika.

kesin olarak sahip olduğum iki monitörü ek bir aparat almaya gerek kalmadan destekliyor öyle değil mi ? öyle ise harika.
Hocam monitörünüzde vesa uyumluluğu olması gerekiyor yani bağlantı yapılacak kısımlarda vidalama yapılacak yerden bahsediyorum. Eğer o özellik mevcut değil ise ekstra olarak bunlardan montajlamanız gerekiyor.

Invision VESA Olmayan Monitör Kolu Adaptör Kiti 17" – 27” Ekranlar için Arka Sabitleme Delikleri Olmadan - Mevcut Braket VESA 75x75mm Montaj Modeline Sahip Olmalıdır - Maks. Yük 6,5 kg (NV100) Invision VESA Olmayan Monitör Kolu Adaptör Kiti 17" – 27” Ekranlar için Arka Sabitleme Delikleri Olmadan - Mevcut Braket VESA 75x75mm Montaj Modeline Sahip Olmalıdır - Maks. Yük 6,5 kg (NV100) : Amazon.com.tr: Elektronik

kendim 2 senedir şunu kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Ayrıca daha önceleri vesa desteklemeyen monitör kullanıyordum ve aşağıda attığım linkteki aparattan alıp kullanmaya çalıştım fakat şahsen pek verimli olmadı. Vesa uyumlu monitör alarak rahata kavuştum.

Geri
Yukarı