Monitör ve ekipman dahil 17 bin TL sistem önerisi

Bütçe
Max 17000

İsim987

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir tane Gaming PC almak istiyorum. Ama bir sürü site var internette, hangisinden almalıyım bilmiyorum. Site önerebilirseniz sevinirim. Bir de güzel bir PC bulup atarsanız sevinirim. PC de istediğim özellikler: RTX ekran kartı olursa mükemmel olur ama AMD de olur. Ekran kartı minimum 8 GB, ekran kartı minimum 4 GHz. PC toplu olarak kurulmuş halde gelecek. Monitör, klavye, mouse, mouse pad, kulaklık hepsi bir arada olursa sevinirim ya da sadece kasa ve monitör de olabilir. Bütçem maksimum 17 bin.

Arkadaşlar bir tane Gaming PC almak istiyorum. Ama bir sürü site var internette, hangisinden almalıyım bilmiyorum. Site önerebilirseniz sevinirim. Bir de güzel bir PC bulup atarsanız sevinirim. PC de istediğim özellikler: RTX ekran kartı olursa mükemmel olur ama AMD de olur. Ekran kartı minimum 8 GB, İşlemci minimum 4 GHz. PC toplu olarak kurulmuş halde gelecek. Monitör, klavye, mouse, mouse pad, kulaklık hepsi bir arada olursa sevinirim ya da sadece kasa ve monitör de olabilir. Bütçem maksimum 17 bin.

Arkadaşlar bir tane Gaming PC almak istiyorum. Ama bir sürü site var internette, hangisinden almalıyım bilmiyorum. Site önerebilirseniz sevinirim. Bir de güzel bir PC bulup atarsanız sevinirim. PC de istediğim özellikler: RTX ekran kartı olursa mükemmel olur ama AMD de olur. Ekran kartı minimum 8 GB, ekran kartı minimum 4 GHz. PC toplu olarak kurulmuş halde gelecek. Monitör, klavye, mouse, mouse pad, kulaklık hepsi bir arada olursa sevinirim ya da sadece kasa ve monitör de olabilir. Bütçem maksimum 17 bin.
Arkadaşlar ekran kartı minimum 4ghz yazmışım ama o işlemci olacak dalgınlığıma gelmiş özür dilerim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı