110 bin TL monitör ve ekipman dahil sistem önerisi

amx22

Kilopat
Evet arkadaşlar kıyı da dövizim vardı bozdurdum sistem toplamak istiyorum. Ultra olsun mümkünse. FPS tarzı oyunlar oynuyorum. Intel ve NVIDIA sistem önerilerinize açığım arkadaşlar. Belki Twitch yayınıda açabilirim bilemiyorum kararsızım.

Monitör ve oyuncu koltuğuda içinde fiyatın önerirseniz memnun olurum. Klavye ve mouse de önerin hepsi fiyatın içinde. Mekanik klavye olmasın mümkünse mouse padi de unutmayalım ricamdır hepsi son seviye lüks olsun teşekkürler.

Hala bir öneri gelmemiş üzücü :(

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar kıyı da dövizim vardı bozdurdum sistem toplamak istiyorum. Ultra olsun mümkünse. FPS tarzı oyunlar oynuyorum. Intel ve NVIDIA sistem önerilerinize açığım arkadaşlar. Belki Twitch yayınıda açabilirim bilemiyorum kararsızım.

Monitör ve oyuncu koltuğuda içinde fiyatın önerirseniz memnun olurum. Klavye ve mouse de önerin hepsi fiyatın içinde. Mekanik klavye olmasın mümkünse mouse padi de unutmayalım ricamdır hepsi son seviye lüks olsun teşekkürler.

Hala bir öneri gelmemiş üzücü :(
Hocam hazır sistem olmaz ise kendiniz toplayabilirmisiniz?

pc110k.PNG

Hocam aklıma gelen bu oldu daha iyisi olabilir tam bilemiyorum ama bu sistemle rahat yayın açıp 4k oyun oynarsınız.

Troll değilim arkadaşlar dedim ya dövizim varda bozdurdum sistem alacağım.
Twitch yayıncısı olmak istiyorum FPS show yapmak istiyorum oyunlarda ve konu açmak istedim sadece: )
İlgi alakanız için teşekkürler.

Anakart markası ve ekran kartı markası kesinlikle ASUS marka olsun arkadaşlar.
RAM'ler Corsair.
SSD Kingston harici önerilere açığım min 2 TB olsun.
RAM'lerde 32 GB olsun minimum teşekkürler şimdiden.
monitür de BenQ seviyorum veya samsung marka önerebilirsiniz 1ms ve en iyi hz olan tam E spor bir monitör tavsiye ederseniz sevinirim

Eki Görüntüle 1558415
Hocam aklıma gelen bu oldu daha iyisi olabilir tam bilemiyorum ama bu sistemle rahat yayın açıp 4k oyun oynarsınız.
Knk o sondaki nedir açıklarmısın?

Troll değilim arkadaşlar dedim ya dövizim varda bozdurdum sistem alacağım.
Twitch yayıncısı olmak istiyorum FPS show yapmak istiyorum oyunlarda ve konu açmak istedim sadece: )
İlgi alakanız için teşekkürler.
Hocam arkadaşın attığı tam set hiç fena değil gibi ama güç kaynağı olmamış.

Geri
Yukarı