Monitör ve kasa dahil 18-19 bin TL sistem toplama

Tekrar merhaba hocam, 32 GB ram'e ihtiyacım var mı sizce birde soğutması daha güzel olan bir tık daha iyi kasa önerebilir misiniz (kendi bulduğum zalman N5MF) ilerde ekran kartı değiştirrsem alanım dar olmasın diye birde kasa değişince PSU değişir mi?

Tekrar merhaba, 2k monitör minimum 27-28 inch istiyorum desem ne düşünürsünüz sistemime uyar mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, on tarafindaki fanlar da buyuk cok iy.

SSD konusunda Team MP33 Pro ileride sıkıntı çıkarabilir mi? Eğer sorun çıkaracaksa ona biraz daha bütçe ayırabilirim. Tavsiyeniz ne olur?

SSD konusunda Team MP33 Pro ileride sıkıntı çıkarabilir mi eğer sorun çıkaracaksa ona biraz daha bütçe ayırabilirim. Tavsiyeniz ne olur?

Ekran kartı içinse 1 X PCI-e 3.0 X16 slot yerine 1 X PCI-e 4.0 X16 Slot'lu anakart performansımı arttırırsa ona da bütçe ayırmak isterim.

SSD konusunda Team MP33 Pro ileride sıkıntı çıkarabilir mi eğer sorun çıkaracaksa ona biraz daha bütçe ayırabilirim. Tavsiyeniz ne olur?

Ekran kartı içinse 1 X PCI-e 3.0 X16 slot yerine 1 X PCI-e 4.0 X16 Slot'lu anakart performansımı arttırırsa ona da bütçe ayırmak isterim

SSD iyi, Anakartin pek fark edecegini sanmiyorum.

SSD iyi, anakartin pek fark edecegini sanmiyorum.

İnternetten biraz araştırdım %10'luk farklar olarak yansımış hocam performansa, konumuz bayağı uzadı yeni konu mu açayım yoksa sizden PCI-e 4.0 anakart önerisi mi alayım benim bulduklarım:

Gigabyte B550M-DS3H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

İnternetten biraz araştırdım %10'luk farklar olarak yansımış hocam performansa, konumuz bayağı uzadı yeni konu mu açayım yoksa sizden PCI-e 4.0 anakart önerisi mi alayım benim bulduklarım:

Gigabyte B550M-DS3H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu isini gorur.

Yeni konular

Geri
Yukarı