Monitörde 1080p çözünürlük seçilince "Input not supported" hatası

wopiptactiacl

Hectopat
Daha fazla  
Benim eski bir VGA monitörün var ve ana monitörün olduğu için input not supported hatası veriyor. RX 550 geçince 1980x1020 seçtim ve input not supported oldu. Güvenli modda driverlari sildim ama bu sefer de oyun oynayamadım. Bana yardım ediniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim eski bir VGA monitörün var ve ana monitörün olduğu için input not supported hatası veriyor. RX 550 geçince 1980x1020 seçtim ve input not supported oldu. Güvenli modda driverlari sildim ama bu sefer de oyun oynayamadım. Bana yardım ediniz.

Hocam monitörünüzün desteklediği maksiumum çözünürlüğü seçmelisiniz. Ekran ayarlarından önerilen çözünürlüğü seçip düzeltebilirsiniz. Yine güvenli mod da başlamanız gerek.

Monitörünüz 1080p çözünürlük destekliyor mu? 1366x768 üstü desteklemiyor olabilir.

Destekliyor ama ben 1020 X de kullanacak güvenli moda girdim çözünürlük yeniden baslatikdan sonra değiştiği için bir şey yapamıyorum yeniden başladıktan sonra gene geliyor hata.

Hocam monitörünüzün desteklediği maksiumum çözünürlüğü seçmelisiniz. Ekran ayarlarından önerilen çözünürlüğü seçip düzeltebilirsiniz. Yine güvenli mod da başlamanız gerek.
o 2060 p diyor

beyler güvenli moda tekrar girdim

Son düzenleme:
Güvenli modda çözünürlüğü düşük yapıp ayarlayın. Normal moda geçtiğinizde deneyin.
güvenli modda en yüksek yada en düşük yaptıgımda da hala normal modda geçince aynı hatayı veriyor

Güvenli modda çözünürlüğü düşük yapıp ayarlayın. Normal moda geçtiğinizde deneyin.
lütfen hızlı yazarsanı sevinirim pc yüzünden bir günde 3. defa anti depresan içiçeğimi düşünmememiştim

Vga mönitor kullanmayın

Güvenli modda en yüksek ya da en düşük yaptığımda da hala normal modda geçince aynı hatayı veriyor

Lütfen hızlı yazarsanı sevinirim PC yüzünden bir günde 3. defa anti depresan içiçeğimi düşünmememiştim

VGA mönitor kullanmayın

Yakınında varsa bir bilgisayarcıya götür kankam ya biz anlatamadık ya da sen bir şeyi yanlış yapıyorsun

Geri
Yukarı