Monitörde anlık görüntü gidip geliyor

DeXo

Hectopat
Sabah sistemi açtığımda monitör anlık görüntü git gel yaşıyor 30 Sn'de bir tekrarlıyor. Bunu GPU driver sildim yükledim HDMI kablosunu taktım (144Hz) de denedim onu da yine aynı sorun oluyor.

Elektrik prizlerini kontrol ettin mi? Her zaman, en basit problemden yola çık, elektronik aletler için elektrik.

144 hz yüksek veri transferi gerektirdiği için kablodan olma olasılığı yüksek. Monitörü farklı bir kasada deneme ihtimaliniz var ise daha sağlam olur.

100% ondandır demiyorum iade edebileceğin veya ödünç alabileceğin bir yerden al. Boşa masrafın gitmesin. Deneme yaptıktan sonra düzelirse satın alırsınız.

Elektrik prizlerini kontrol ettin mi? Her zaman, en basit problemden yola çık, elektronik aletler için elektrik.
Kabloları sök tak yaptım herhangi bir düzelme olmadı

100% ondandır demiyorum iade edebileceğin veya ödünç alabileceğin bir yerden al. Boşa masrafın gitmesin. Deneme yaptıktan sonra düzelirse satın alırsınız.

Şunda da monitörün Hz ayarını değiştiremiyorum DP kablosu takılı bunu diyor

Dosya Ekleri

• IMG_20220927_134244.jpg
    IMG_20220927_134244.jpg
    122,3 KB · Görüntüleme: 32
Ekran kartınızda ve monitörde HDMI girişi mevcut ise HDMI ile bağlantı sağlayın.

Monitör ayarlarını sıfırlayınca Hz falan ayarlama düzeldi. HDMI kablosuyla denediğimde bu anlık siyah görüntü git gel yine yaşamaya devam ediyor şu an monitör 60Hz FreeSync kapalı şekilde ama yine de anlık siyah oluyor hala düzelmedi.

Ekran kartınızda ve monitörde HDMI girişi mevcut ise hdmi ile bağlantı sağlayın.
Akım korumalı priz kullanıyordum ama sadece kasanın güç kablosu takılıydı buna onu çıkarıp sistemi tekrar açtım düzeldi gibi oldu akım korumalı prizin böyle yapma sebebi ne olabilir sizce? Bi de sadece kasaya bağlı monitörü nasıl etkiliyor onu anlayamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı