Monitörde çizik oluştu

Yani bu şekil kalacak değil mi?

Kendi kendiliğinden geçeceğini sanmam. Bunları deneyebilirsin.

• VGA - DP - HDMI hangisini kullanıyorsan tekrar takmayı deneyebilirsin ya da değiştirmeyi deneyebilirsin.
  • DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp bak, belki sorun ekran kartından ya da sürücüsünden kaynaklı olabilir.

@408157
Dediklerinizi de yaptım fakat herhangi bir düzelme olmadı.

Monitörü tamir ettirmeye çalışırsanız yeni monitör kadar fiyat çıkabilir. Yine de bilgisayarcıya götürmek iyi olabilir belki farklı bir sorunu vardır. BIOS ekranında çizgi var mı peki?

Yani tanıdığım bir bilgisayarcı yok ama tabii ki bulabilirim.

İlla direkt panel veya ekran sorunlu demek olmaz birkaç sebebi daha olabilir. En son ne oldu da böyle oldu peki? Oyundayken mi oldu? Monitör darbe mi aldı?

@Yener K..

İlla direkt panel veya ekran sorunlu demek olmaz birkaç sebebi daha olabilir. En son ne oldu da böyle oldu peki? Oyundayken mi oldu? Monitör darbe mi aldı?

@Yener K..
Dün akşam bu çizgiden çok küçük bir kısım vardı yani '-' bu kadar çizgi vardı. Elimde baktım leke mi diye değildi. Daha sonra bu sabah açtım fotoğraftaki gibiydi. 1 hafta önce arkadaşımla maç izlerken gol olunca sevinirken çok hafifçe monitörü kaldırıp sarmıştı ama çok az şiddetle. Bu şekilde oldu.

Dün akşam bu çizgiden çok küçük bir kısım vardı yani '-' bu kadar çizgi vardı. Elimde baktım leke mi diye değildi. Daha sonra bu sabah açtım fotoğraftaki gibiydi. 1 hafta önce arkadaşımla maç izlerken gol olunca sevinirken çok hafifçe monitörü kaldırıp sarmıştı ama çok az şiddetle. Bu şekilde oldu.

Monitör dandık bir monitör de değil, neden böyle olmuş anlamadım. Ben hafif bastırdığım zaman geri gidiyordu ilk başlarda sonra geri gitmemeye başladı. Gittikçe kötüye gidiyor yani. Benim monitör bayağı eskiydi ama.

Geri
Yukarı