Monitörde değişik çizgiler oluşuyor

EmirSr1

Centipat
Monitörde siyah çizgiler oluşuyor. 2 hafta önce yeni erkan kartı aldım sorunsuz oynarken bugün akşam hafif hafif çizgiler olmaya başladı, sağ tıklayınca mor çizgiler falan oluyor. İnternette gezinirken bayağı çogalıyorlar resim ekledim zaten. Ekran kartı driveri en güncel driver. Ekran kartını ve RAM'i cıkartıp taktım fakat hicbir şey fark etmedi.
Not: Fareyi üzerlerine götürünce kayboluyor sonra tekrardan oluyorlar.

20190818_231828.jpg

20190818_231156.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile sürücüyü tam silip tekrar kurun, işlemcinizde grafik işlem birimi var ise ONBOARD'dan görüntü alıp bide ordan deneyin çizgiler oluşuyormu diye eğer oluşuyorsa ekran kartınızda bir sıkıntı yok demektir başka bir yerde problem olabilir eğer orda oluşmuyorsa ekran kartınızda sıkıntı vardır aldığınız yere başvurunuz.

DDU ile sürücüyü tam silip tekrar kurun, işlemcinizde grafik işlem birimi var ise ONBOARD'dan görüntü alıp bide ordan deneyin çizgiler oluşuyormu diye eğer oluşuyorsa ekran kartınızda bir sıkıntı yok demektir başka bir yerde problem olabilir eğer orda oluşmuyorsa ekran kartınızda sıkıntı vardır aldığınız yere başvurunuz.
Onboardda denedim oluşmadı garantiye vericez ekran kartını. Bundan sonra ekran kartı alırsam tövbe ettim amd almıyıcam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı