Monitörde ekran kayması

crankemo69

Femtopat
Ekranın bir kısmı sağdan sola geçti. Ne yapmam gerektiğini hakkında yardım eder misiniz?

IMG_0732.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranın bir kısmı sağdan sola geçti. Ne yapmam gerektiğini hakkında yardım eder misiniz?

Eki Görüntüle 678137
Görüntü ayarınızı değiştirip geri eski haline getirin yine olmaz ise monitör tuşlarından monitörü görüntü ayarlama seçeneği olacaktır onuda deneyebilirsin,oda olmaz ise yine monitör tuşlarından monitör ayarlarını sıfırlayabilirsin o zaman düzelecektir.

Sağtık yapın görüntü ayarlarına tıklayın biraz alta inin ekran yönü yatay olarak seçin.
Zaten yatay yönünde.
Görüntü ayarınızı değiştirip geri eski haline getirin yine olmaz ise monitör tuşlarından monitörü görüntü ayarlama seçeneği olacaktır onuda deneyebilirsin,oda olmaz ise yine monitör tuşlarından monitör ayarlarını sıfırlayabilirsin o zaman düzelecektir.
sıfırladım fabrika ayarlarına değişen hiçbirşey olmadı.
Görüntü kablosunu çıkarıp tekrar takmayı deneyin, olacağına garanti veremem ama denemekten zarar gelmez.
çıkarıp takınca düzeliyor 3-4 dakika sonra yeniden devam ediyor.
Bilgisayar bu şekilde de düzgün çalışıyor mu peki videolu bir şekilde sorunu paylaşabilir misiniz?
Video paylaşmak istedim fakat hata verdi
Adsız.png

buyrun bakın böyle oluyor. yani Tam ekran görüntü ama yarısı oraya geliyor. Samsung ekran kullanıyorum.
?

Son düzenleme:
Monitörün altında ya da herhangi bir yerinde görüntü ölçekleme tuşları olabilir. Onlar üzerinden ayarlamayı da deneyin.
Zaten yatay yönünde.

sıfırladım fabrika ayarlarına değişen hiçbirşey olmadı.

çıkarıp takınca düzeliyor 3-4 dakika sonra yeniden devam ediyor.

Video paylaşmak istedim fakat hata verdi
Eki Görüntüle 678238
buyrun bakın böyle oluyor. yani Tam ekran görüntü ama yarısı oraya geliyor. Samsung ekran kullanıyorum.
?
Yazdığım çözümü denediniz mi, büyük ihtimal işe yaraması gerek.

Geri
Yukarı