Monitörde Ghosting var mı?

Suanki monitorünün gecikme ayarları muhakkak vardır ayarla çok düşer farkedemezsin zaten ayrıca şuan iadeye kalksan süreçten ötürü iade olsa bile her şey aşırı zamlanır aldığın monitörden olursun
Burası Türkiye enflasyon uçtu dikkatli ol.

Şu anki monitorünün gecikme ayarları muhakkak vardır ayarla çok düşer fark edemezsin zaten ayrıca şu an iadeye kalksan süreçten ötürü iade olsa bile her şey aşırı zamlanır aldığın monitörden olursun.
Burası Türkiye enflasyon uçtu dikkatli ol.

Nasıl ayarla düşüreceğim zaten şu an da da bir şey fark etmiyorum ama düşüreyim.

Bence büyük bir sorun gözükmüyor. Gözünle bir UFO'ya odaklanıp onu takip et. Arkasında iz görüyorsan ghosting var denilebilir.
PES oynuyorsan o oyunda iyi fark ediliyor bu sorun.

Umarım hiçbir monitörde direk 0 ghostingsiz bir değer almayacağınızı biliyorsunuzdur. Orada 0 gölge olması mümmün değil. Önemli olan kaç kat gölge var.

Kardeşim evet 0 olmaz ama bu kadar fazla olamasıda normal değil sen 144 Hz monitör kullandın mı hiç test ettinmi bu kadar çok olmaz normalde.

İade edip bunlara bakabilirsiniz

Harbi mi diyorsun ya.
ASUS TUF VG249Q1A.

Hocam bende ASUS TUF Gaming 24 inç 165Hz Curved Gaming monitör var ghosting açıkçası umurumda değil monitörün tasarımı ve kendisi tatmin edici ben memnunum ghosting olayı sizinde umrunuzda olmasın çünkü büyük ihtimalle bir FPS oyunu oynarken bunu fark etmeyeceksiniz bile.

Hocam bende ASUS TUF Gaming 24 inç 165Hz Curved Gaming monitör var ghosting açıkçası umurumda değil monitörün tasarımı ve kendisi tatmin edici ben memnunum ghosting olayı sizinde umrunuzda olmasın çünkü büyük ihtimalle bir FPS oyunu oynarken bunu fark etmeyeceksiniz bile.
Ben de sizin gibi düşünüyorum bu fiyata sıfır ghosting bir monitör çok zor zaten. Valorant da oynadım beni rahatsız eden bir şey yoktu bu monitörden devam ya.

Asıl FPS oyunlarında fark ediliyor ben daha önce 2 TUF monitör aldım ve ikisini de iade ettim biri ghostingdendi ve oyunlarda çok rahat hissediliyordu daha önce bu seviyede bir monitör kullanmadığınızdan fark etmemiş olabilirsiniz ve güzel oynamak istiyorsanız ghostingi önemsemelisiniz.

Asıl FPS oyunlarında fark ediliyor ben daha önce 2 TUF monitör aldım ve ikisini de iade ettim biri ghostingdendi ve oyunlarda çok rahat hissediliyordu daha önce bu seviyede bir monitör kullanmadığınızdan fark etmemiş olabilirsiniz ve güzel oynamak istiyorsanız ghostingi önemsemelisiniz.
Siz şuan hangi monitörü kullanıyorsunuz?

Geri
Yukarı