Monitörde görüntü titriyor

TeK_ServeT

Hectopat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
6GB RAM DDR3
R7 240 2GB GDDR5 O.C
M5A78L-MX
AMD SEMPRON 145 3.4 GHZ OC.
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar monitörüm titriyor tüm her şeyi yaptım yeni VGA kablosu aldım(bugün geldi kargodan), yeni ekran kartı aldım ve 3-4 ay oldu. Monitörüm fişinin ortasına bantladım, monitör kablosunu başka bir prize taktım (not: 6+3 yani 6 girişli priz ile 3 girişli prizi birbirine bağladım).

(Not2: Eski VGA kablosunu hareket ettirince titreme gidiyordu) resimdede gördüğünüz gibi titreme var.

titreme.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba! Ben daha önce yakın dostlarımda böyle bir problem görmüştüm. Bunun sebebi monitör girişi kaynaklı idi, fakat sizde durum farklılık gösterebilir. Teknik servise götürüp, monitör güç girişinde mi yoksa monitör güç akışında mı sorunu öğrenip ona göre çözüm bulabilirsiniz. Genellikle monitör güç girişinden kaynaklı problemdir. İyi Günler...

Merhaba! Ben daha önce yakın dostlarımda böyle bir problem görmüştüm. Bunun sebebi monitör girişi kaynaklı idi, fakat sizde durum farklılık gösterebilir. Teknik servise götürüp, monitör güç girişinde mi yoksa monitör güç akışında mı sorunu öğrenip ona göre çözüm bulabilirsiniz. Genellikle monitör güç girişinden kaynaklı problemdir. İyi günler...

Yardımınız için teşekkürler en yakın zamanda teknik servise götüreceğim iyi akşamlar.
Merhaba! Ben daha önce yakın dostlarımda böyle bir problem görmüştüm. Bunun sebebi monitör girişi kaynaklı idi, fakat sizde durum farklılık gösterebilir. Teknik servise götürüp, monitör güç girişinde mi yoksa monitör güç akışında mı sorunu öğrenip ona göre çözüm bulabilirsiniz. Genellikle monitör güç girişinden kaynaklı problemdir. İyi günler...

Bro bir de masaüstü arka plan değişmiyor sağ tık kişileştir bir arka plan seçiyom sadece başlat kısmının rengi değişiyor nasıl çözebilirim?

Yardımınız için teşekkürler en yakın zamanda teknik servise götüreceğim iyi akşamlar.

Bro bir de masaüstü arka plan değişmiyor sağ tık kişileştir bir arka plan seçiyom sadece başlat kısmının rengi değişiyor nasıl çözebilirim?
Hocam bu videodan sorunuzu çözebilirsiniz yöntem denendi etkili.

Benim de AOC 24G2U monitörümde titreme sorunu vardı. Her yöntemi denemiştim ama sonuç alamamıştım. Servise götürüp değişim kağıdı almıştım. İade edip yeni monitör alıp sorunu çözmüştüm. Sizde servise gidin mutlaka.

Geri
Yukarı