Monitörde ışık sızması var mı?

Blue Lord

Centipat
Daha fazla  
Ben de tam anlayamadım. Bu ışık sızması mıdır? Normalde ekran simsiyah sadece çok çok az griye dönük gibi ama fotoğrafta bembeyaz cıkmış gene de tam emin olamadım.

Dosya Ekleri

• 16730256270567194536536758079304.jpg
    16730256270567194536536758079304.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 126
Işık sızması var ama IPS paneller genel olarak öyle. Yani sorun yok diyebiliriz.

Ben de tam anlayamadım. Bu ışık sızması mıdır? Normalde ekran simsiyah sadece çok çok az griye dönük gibi ama fotoğrafta bembeyaz cıkmış gene de tam emin olamadım.

IPS panel olduğu için gayet normal, sadece "Nano" IPS de ışık süzmeleri normaline göre çok az olur.

Ekrana siyah resim koyman lazım şayet siyah ekransa bu kadar beyazlık olmaz ışık sızması köşelerde hafif olur ekranın ortasındaki beyazlıklar homojen olmayan ekranlarda olur ve sorunludur.

Ekrana siyah resim koyman lazım şayet siyah ekransa bu kadar beyazlık olmaz ışık sızması köşelerde hafif olur ekranın ortasındaki beyazlıklar homojen olmayan ekranlarda olur ve sorunludur.
Telefondan dolayı normalde böyle değil hatta simyah yani çok az açıklık var size tam olarak nasıl atabilirim.

Telefondan dolayı normalde böyle değil hatta simyah yani çok az açıklık var size tam olarak nasıl atabilirim?

Hocam her IPS monitörün öyle merak etmeyin sıkıntı yok.

Hocam anlıyorum fakat resimde çok beyaz cıkmış size tam olarak gördüğüm görüntüyü aktarmanın bir yolu var mıdır?

Hocam sizce gerek var mı? Neredeyse herkesin baktığı ekran öyle zaten. Bize görüntüyü sadece fotoğraf yolu ile aktarabilirsiniz zaten de gerek yok.

Geri
Yukarı