Monitörde ölü piksel mi var?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Monitörüm : Acer EK220QAbi 21.5 İnç 5 MS 75 Hz. Bugün farkina vardim. Çok dikkatimi dağıtıyor. Kırmızı çizgi ve üstünde bir nokta. Anladığım ve araştırdığım kadarıyla bu ölü piksel dediğiniz şey galiba. Anladığım kadarıyla çözümü de yok. Ölü piksel mi diye emin olmak için fotoğraflar:

IMG_20210314_171931.jpg

IMG_20210314_171934.jpg

Steam programı açıksa kapat ve birdaha aç. Veya bilgisayarı kapatıp tekrar açtığında da gidecektir. Ölü piksel değil. Steam kaynaklı bir sorun.
Monitörüm : Acer EK220QAbi 21.5 İnç 5 MS 75 Hz. Bugün farkina vardim. Çok dikkatimi dağıtıyor. Kırmızı çizgi ve üstünde bir nokta. Anladığım ve araştırdığım kadarıyla bu ölü piksel dediğiniz şey galiba. Anladığım kadarıyla çözümü de yok. Ölü piksel mi diye emin olmak için fotoğraflar:

Eki Görüntüle 921873

Eki Görüntüle 921875

Garanti devam ediyorsa iade et geçmiyor sanırım ama silgi sürt diyenleri görmüştüm.
Hiç sanmıyorum.
Steam programı açıksa kapat ve birdaha aç. Veya bilgisayarı kapatıp tekrar açtığında da gidecektir. Ölü piksel değil.
Deniyeyim.
Steam programı açıksa kapat ve birdaha aç. Veya bilgisayarı kapatıp tekrar açtığında da gidecektir. Ölü piksel değil. Steam kaynaklı bir sorun.
Dostum sen adamsın ya. Allah razı olsun valla tilt olmuştum düzeldi.

Geri
Yukarı