1 ayda LGS puanı ne kadar artar?

YawuzZz

Centipat
Daha fazla  
Netlerim:
TR 13 net.
Din 10 net.
İng 10 net.
İnkılap 10 net.
Mat 6 net.
Fen 13 net.

Yaklaşık 1 ay boyunca günde 6-7 saat çalışsam (genellikle matematik) netimi ne kadar arttırabilirim?

500 arttirirsin (!) Bu gibi sorular cok sacma kardesim. Git calis boyle sacma ve cevabi olmayan bir soru sormak yerine. Motivasyon ariyorsan da internette bir suru video var. Bu konuyu acma sebebin cidden insanlardan 5 net 50 net 100 net cevaplari duymak ya da motive edici yaparsin sen iyisin soylesin boylesin destek cumleleri beklemek mi? Su anda ders calisman daha mantikli.

500 arttirirsin (!) Bu gibi sorular cok saçma kardesim. Git calis boyle saçma ve cevabi olmayan bir soru sormak yerine. Motivasyon ariyorsan da internette bir suru video var. Bu konuyu acma sebebin cidden insanlardan 5 net 50 net 100 net cevaplari duymak ya da motive edici yaparsin sen iyisin soylesin boylesin destek cumleleri beklemek mi? Su anda ders calisman daha mantikli.

Evet ya bir konu açıyımda insanlar beni övsün tek derdim o şu an gerçekten(!). Tek amacım önceki LGS'lerde 1 ayda böyle çalışanların kaç net arttırdığını ve benim kaç net arrttırabileceğimi öğrenmek. Aynen ya işsizin tekiyim gelsin biri beni övsünde motivasyonum yerine gelsin(!) Her konuda yorum yapmayın lütfen.

Evet ya bir konu açıyımda insanlar beni övsün tek derdim o şu an gerçekten(!). Tek amacım önceki LGS'lerde 1 ayda böyle çalışanların kaç net arttırdığını ve benim kaç net arrttırabileceğimi öğrenmek. Aynen ya işsizin tekiyim gelsin biri beni övsünde motivasyonum yerine gelsin(!) Her konuda yorum yapmayın lütfen.
Zeka seviyeni neye nasil nereden calisacagini nereden bilelim? IQ seviyeni belgelendir yasini soyle hangi derse haftada kac gun hangi saat araliginda ne kadar zaman calisacagini soyle hangi kitaplari kullanacagini nerelerden not cikaracagini vs vs soyle analiz yapalim sonra soyleyelim o zaman sana su kadar net arttirirsin diye.

Zeka seviyeni neye nasıl nereden calisacagini nereden bilelim? IQ seviyeni belgelendir yasini soyle hangi derse haftada kac gun hangi saat araliginda ne kadar zaman calisacagini soyle hangi kitaplari kullanacagini nerelerden not cikaracagini vs. Soyle analiz yapalim sonra soyleyelim o zaman sana su kadar net arttirirsin diye.

Abi bir de vesikalık atayım istersen? Allah aşkına sadece LGS'ye girip denemeleri önceden buna benzer olan abilerim tahminini söyleyecek kumar oynamıyoruz burada. Ben tam nokta atışı bir net falan istemiyorumki.

Geri
Yukarı