Monitörde oluşan çizgiler

Yszuf

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Marsilya
Daha fazla  
Meslek
Kaptan
Merhaba arkadaşlar, monitörümde ilk başta normal çizgiler oluşuyordu lakin sonradan bu çizgiler kararmaya falan dönüştü. HDMI taktığımda görüntü daha simsiyah oluyor ama DP üzerinden görüntü alırken böyle çizgiler çıkıyor. Sorun nerededir ve ortalama ne kadara yaptırırım? Teşekkürler.

IMG_20221119_150020.jpg

Merhaba arkadaşlar, monitörümde ilk başta normal çizgiler oluşuyordu lakin sonradan bu çizgiler kararmaya falan dönüştü. HDMI taktığımda görüntü daha simsiyah oluyor ama DP üzerinden görüntü alırken böyle çizgiler çıkıyor. Sorun nerededir ve ortalama ne kadara yaptırırım? Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1577934
Kablolari iyi taktiginizdan emin misiniz? Eminseniz yeni kablo ile deneyin.

Benimde böyle senin gibi sorunlarım vardı kabloları söktüm kasayı saç makinesiyle temizledim sonra düzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konudaki problem gibi hocam benim de problemim. Garantisi falan bitti ne kadar tutar acaba yaptırmak...
Kablolari iyi taktiginizdan emin misiniz? Eminseniz yeni kablo ile deneyin.
Eminim gibi hocam.

Benimde böyle senin gibi sorunlarım vardı kabloları söktüm kasayı saç makinesiyle temizledim sonra düzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sadece kasayı mı temizlediniz hocam?

Bu konudaki problem gibi hocam benim de problemim. Garantisi falan bitti ne kadar tutar acaba yaptırmak...

Eminim gibi hocam.

Sadece kasayı mı temizlediniz hocam?

Kabloları 20 defa sök çıkar yaptım düzelmedi hiç en sonra kasayı da temizledim saç makinesini ful ayarda tutum bir şekilde sorunum çözüldü sadece öneri bende böyle düzeldi.

@Yener K. hocam siz ne dersiniz bu konu hakkında? Yaklaşık 1 yıl falan önce falan açtığım konuda çizgiler daha çabuk gidiyorken artık bayağı ekranda kalmaya başladı.

Monitörün garantisi var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı