Çözüldü Monitörde oluşan çizik nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pawrien

Decapat
Daha fazla  
Bugün dışarıdaydım, eve geldiğimde monitörüm aşağıda fotoğrafını paylaştığım haldeydi. (misafirlerden birinin kazara yaptığını düşünüyorum)

Bunu düzeltmenin bir yolu var mı yoksa böyle mi kalacak? Bilenler varsa yardımcı olabilirler mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20221227_215050.jpg
    IMG_20221227_215050.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 152
Gerçek hocam, bende de oluyordu.

Bakın bu adam da aynı sorunu yaşamış.
Bu kadar kolay mıymış ya :d Teşekkür ederim hocam, telaşla araştırmak aklıma gelmediği için konu açıp rahatsızlık verdim. Mazur görün, benim hatam..

Evet hocam, konuya anında çözüm getirdim :) İşte, çok Insider kullanmanın faydaları diyelim :D
Bilgisayarı açayım da Insider programından çıkayım ben bi' :D

Bu kadar kolay mıymış ya :d Teşekkür ederim hocam, telaşla araştırmak aklıma gelmediği için konu açıp rahatsızlık verdim. Mazur görün, benim hatam..
Sıkıntı yok hocam. Ben bu hata ile önceden karşılaşmasam, ben de konu açardım. Ayrıca Panel hasarlı mı diye anlamak için, PC'de işletim sistemindeyken, işletim sisteminden ekranın tam bir SS'ini alın. Ve fotoğrafta o çıkıyor ise Windows hatası veya işletim sistemindendir. Bunu yeniden başlatmadan önceden yapsaydınız SS'de görünürdü hocam mesela.

Sıkıntı yok hocam. Ben bu hata ile önceden karşılaşmasam, ben de konu açardım. Ayrıca Panel hasarlı mı diye anlamak için, PC'de işletim sistemindeyken, işletim sisteminden ekranın tam bir SS'ini alın. Ve fotoğrafta o çıkıyor ise Windows hatası veya işletim sistemindendir. Bunu yeniden başlatmadan önceden yapsaydınız SS'de görünürdü hocam mesela.
Haklısınız.

Geri
Yukarı