Monitörde sarı filtre çıktı

Hocam monitör üzerindeki tuşları denediniz mi? Eğer monitör üzerinde kontrol varsa onu deneyin bakın kasa değil monitör. Fiziksel tuşları. Eğer o da olmazsa yeniden başlatın PC'yi.

Samsung yazısının sağına yani monitörün sağ altına parmağınızla dokunun dokunmatik tuşlar var.
Evet anladım dediğinizi ne yapmam gerekiyor

Kabloda sorun olabilir.Kabloyla biraz oynayın takıp çıkarmayı deneyin.
denedim olmadı

Monitörün sağ yada sol arkasında veya yanında bazı tuslar var ordan gama ayarı vardır.Onu bulup ayarlarsanız belkı duzelebılır.

Kurcaladım ama çözemedim

Gama 1 2 3 var hepsini denedim değişen bir şey yok

Bilmiyorum maalesef. Direkt açtınız ve sarı ekran geldi. Ekran kartı da arıza yapmış olabilir. Bir de evde iki taraflı HDMI kablosu varsa televizyona takın ve yansıtın. Eğer televizyonda sarı ise sorun kasada eğer sorun yoksa monitördedir. Hatalı satın alım veya boş yere format atmaktansa kesin olarak öğreniriz.

Bu tam olarak ne zaman oldu kapatıp açtığınızda mı yoksa kullanırken bı anda mı oldu
Ya tam hatırlamıyorum ama sanki açtıktan 2 dk sonra oldu gibi

Bilmiyorum maalesef. Direkt açtınız ve sarı ekran geldi. Ekran kartı da arıza yapmış olabilir. Bir de evde iki taraflı HDMI kablosu varsa televizyona takın ve yansıtın. Eğer televizyonda sarı ise sorun kasada eğer sorun yoksa monitördedir. Hatalı satın alım veya boş yere format atmaktansa kesin olarak öğreniriz.
kasam yeni sayılır bir buçuk senelik monitörüm çok eski

Bilgisayarım masaüstü. Doğru mu anladım kasayı televizyona HDMI kablosu ile bağlayacağım.

Ya tam hatırlamıyorum ama sanki açtıktan 2 dk sonra oldu gibi

Kasam yeni sayılır bir buçuk senelik monitörüm çok eski

Bilgisayarım masaüstü. Doğru mu anladım kasayı televizyona HDMI kablosu ile bağlayacağım.

Aynen öyle ardından kumanda üzerinden değiştireceksin. Biraz YouTube'dan bak anlarsın zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı