Monitördeki çizgiler neden olur?

regeslolo

Decapat
Daha fazla  
Monitör
Asus Rog XG249cm
144 Hz sorunsuz kullanıyordum sonra sattım monitörümü ve yeni 270 Hz ASUS ROG XG249cm monitör aldım ve aldığımdan itibaren bu sorunla karşı karşıyayım. Ne yapsam çözülmedi, farklı kablo vs. her şeyi denedim servis sürecince diğer monitörümü kullandım en ufak bir sıkıntı yok. servis cevabı bir soruna rastlanmadı olarak bana geri geldi bugün yeniden servise gönderdim yine kabul etmezlerse kaldım öylece. Mağdur oldum, ne önerirsiniz, bu nedir? Çıldırmak üzereyim.

Dosya Ekleri

• IMG_5233.png
    IMG_5233.png
    515,3 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_5234.png
    IMG_5234.png
    302,8 KB · Görüntüleme: 62
144 Hz sorunsuz kullanıyordum sonra sattım monitörümü ve yeni 270 Hz ASUS ROG XG249cm monitör aldım ve aldığımdan itibaren bu sorunla karşı karşıyayım. Ne yapsam çözülmedi, farklı kablo vs. her şeyi denedim servis sürecince diğer monitörümü kullandım en ufak bir sıkıntı yok. servis cevabı bir soruna rastlanmadı olarak bana geri geldi bugün yeniden servise gönderdim yine kabul etmezlerse kaldım öylece. Mağdur oldum, ne önerirsiniz, bu nedir? Çıldırmak üzereyim.
Değiştirdiğin farklı kabloda herhangi bir problem yoktu değil mi? Eğer öyleyse cihaz fabrika çıkışından hatalı olabilir. Servisin kabul etmesi gerek.

Değiştirdiğin farklı kabloda herhangi bir problem yoktu değil mi? Eğer öyleyse cihaz fabrika çıkışından hatalı olabilir. Servisin kabul etmesi gerek.

Kablo denedim farklı port denedim hepsinde sorun yaşıyorum servise tekrer gönderdim ilk gönderdiğimde sorun yok dediler sorunu her zaman yapmıyor bazen açılışta yapıyor servis de o yüzden sorunu görmüyor.

Kablo denedim farklı port denedim hepsinde sorun yaşıyorum servise tekrer gönderdim ilk gönderdiğimde sorun yok dediler sorunu her zaman yapmıyor bazen açılışta yapıyor servis de o yüzden sorunu görmüyor.
O zaman servise şunu anlatman lazım: "Sorun kısa süreçte belirmiyor, uzun süre teste sokmanız lazım." diye. Eğer yine geri gönderirlerse tüketici hakları mahkemesine git. Ama üstte yazdığım şeyi iletirsen, bence tespit ederler sorunu.

O zaman servise şunu anlatman lazım: "sorun kısa süreçte belirmiyor, uzun süre teste sokmanız lazım." diye. Eğer yine geri gönderirlerse tüketici hakları mahkemesine git. Ama üstte yazdığım şeyi iletirsen, bence tespit ederler sorunu.

İnşallah öyle olur servise not düştüm şimdi.

Servis monitörde sorun olduğunu onayladı ve iadesini aldım sonunda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı