Monitördeki görüntü bombeli duruyor

Dediğiniz gibi, orta taraftaki sütunda açı 89 dereceyken çerçevedeki açı 87-88 arası. Çerçeveye içten bakınca yamulma filan var mı? Bir de monitrü kendi ayarlarından sıfırlar mısınız?

Eki Görüntüle 1884812 Eki Görüntüle 1884813
Evet çok az yamulma mevcut hocam siz söyleyince şimdi baktım. Monitör ayarlarını sıfırlayıp haber edeceğim. Teşekkür ediyorum.

Dediğiniz gibi, orta taraftaki sütunda açı 89 dereceyken çerçevedeki açı 87-88 arası. Çerçeveye içten bakınca yamulma filan var mı? Bir de monitrü kendi ayarlarından sıfırlar mısınız?

Hocam sıfırlama yaptım sadece renkler değişti görüntü kısmında herhangi bir değişiklik olmadı maalesef. Yazılım sorunu olabilir mi? Format atayım.

Son düzenleme:
Ben mi yanlış görüyorum yoksa şu kısımda çerçeve mi yok?

1690841957394.png

Son düzenleme:

hocam bu kullandığınız cetvel uygulamasının ismi nedir, ben de monitörümü değiştirdim sanki bombe var ekranda kontrol etmek istiyorum uygulamanın ismini paylaşabilir misin sana zahmet

@Barisdkmn sana zahmet yardımcı olabilir misin

Son düzenleme:
Hocam bu kullandığınız cetvel uygulamasının ismi nedir, ben de monitörümü değiştirdim sanki bombe var ekranda kontrol etmek istiyorum uygulamanın ismini paylaşabilir misin sana zahmet

@Barisdkmn sana zahmet yardımcı olabilir misin?

Windows'un ekran alıntısı aracı hocam.

Üst kısımda cetvel işareti var ordan açıyorum.
1699813950529.png

Yeni konular

Geri
Yukarı