Çözüldü Monitördeki USB giriş algılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EfeBalboa

Hectopat
Arkadaşlar ben 2 gün önce bu monitörü aldım. Yarım saat önce bu monitörü açma fırsatı buldum. Açtım kurdum vs. laptopa bağladım HDMI ile. Neyse monitörün arkasındaki USB girişler çalışmıyor. Ama laptopun girişleri çalışıyor. Anlamadım bir yardımcı olsanız. 4 tane USB grişi var zaten hepsine denedim olmuyor ama laptopa bağlayınca çalışıyor bana. Tekrar göndermek zorunda kalmayayım. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1591638566161.png

Şu kablonun sağ taraftaki girişini monitöre bağlayın, usb olan ucu laptopa. Sonra çalışır.
HDMI kablosu sadece görüntü ve ses iletir. USB çalışmaz, oradaki USB girişlerinden birisine laptop USB'lerden birini bağlayıp kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

HDMI kablosu sadece görüntü ve ses iletir. USB çalışmaz, oradaki USB girişlerinden birisine laptop USB'lerden birini bağlayıp kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.
hdmi ile işim yok kardeşim.sadece mousemi monitörün arkasındaki usb girişine bağlıyorum çalışmıyor.Laptopun usb girişine bağlıyorum çalışıyor.Bunu çözmek için konu açtım
Eki Görüntüle 586250

Şu kablonun sağ taraftaki girişini monitöre bağlayın, usb olan ucu laptopa. Sonra çalışır.
o kabloyu nerden alacağım?

hdmi ile işim yok kardeşim.sadece mousemi monitörün arkasındaki usb girişine bağlıyorum çalışmıyor.Laptopun usb girişine bağlıyorum çalışıyor.Bunu çözmek için konu açtım.
Ben zaten size HDMI ile işiniz olduğunu söylemedim. HDMI neleri desteklediğini ve monitör üzerindeki USB portlarını nasıl çalıştırabileceğini söyledim.
Hitaplarınıza dikkat edin.

o kabloyu nerden alacağım?

Monitörün içinden çıkması lazım. Tekrar bakın.
Monitörün içinden çıkması lazım. Tekrar bakın.

Şu olur sanırım.

Attığım linkteki kablo olur.

Link nerede?

Teşekkür ederim gördüm.
Eki Görüntüle 586250

Şu kablonun sağ taraftaki girişini monitöre bağlayın, USB olan ucu laptopa. Sonra çalışır.

Attığın linkteki kablo mavi değil.doğrusumu attığın linkteki? 15 TL boşa gitmesin.
kardeşim doğrumu attığın? 24 tl boşa gitmesin.Mesaj yaz lütfen

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı