Monitöre bozuk görüntü geliyor

EmirYavuz1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarı açtığımda monitöre bozuk görüntü geldi sonrasında güvenli moda aldım görüntü düzgün bir şekilde açıldı. Sonrasında kasayı alıp televizyona bağladım görüntü düzgün bir şekilde geldi. Sorunu bir türlü anlayamadım monitörde mi sorun yoksa ekran kartında falan mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• B26C5278-87C7-4B73-A698-8AAF69FE8D2A.jpeg
    B26C5278-87C7-4B73-A698-8AAF69FE8D2A.jpeg
    487,1 KB · Görüntüleme: 27
Arkadaşlar bilgisayarı açtığımda monitöre bozuk görüntü geldi sonrasında güvenli moda aldım görüntü düzgün bir şekilde açıldı. Sonrasında kasayı alıp televizyona bağladım görüntü düzgün bir şekilde geldi. Sorunu bir türlü anlayamadım monitörde mi sorun yoksa ekran kartında falan mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Televizyondan sonra bir daha monitörde denediniz mi? VRAM arızası gibi duruyor da.

Eğer garanti devam ediyorsa goturup gösterin fakat garanti yoksa yarın hazırlıkları yapıp cenaze namazını ve camiyi ayarlayıp ikindi namazına mütakip cenaze namazını kilabilirsiniz tekrardan Allah rahmet eylesin

Eğer garanti devam ediyorsa goturup gösterin fakat garanti yoksa yarın hazırlıkları yapıp cenaze namazını ve camiyi ayarlayıp ikindi namazına mütakip cenaze namazını kilabilirsiniz tekrardan Allah rahmet eylesin.

Ya da sadece düzgün bir bilgisayarcıdan VRAM değişimi yaptırır.

Denedim yine bozuktu görüntü.
VRAM arızası varsa düzeltilebilir mi?

VRAM arızası düzeltilebilir ama ekran kartının yarısı kadara yakın masraf çıkarır. Benim de başıma gelmişti 700 TL verdiğim ekran kartıan 600 TL VRAM tamir parası istediler. Tekrardan geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı