Monitöre gelen saliselik siyah ekran neden oluyor?

batub1

Picopat
Daha fazla  
Monitör
Acer 75Hz Full HD IPS
Bilgisayarı yeni aldım, ekran kartından şüpheleniyordum yaptığım testlerde sorun çıkmadı ısınması olsun, oyunlarda olsun her neyse YouTube'da dolaşırken ya da forum sitelerinde dolaşırken böyle saliselik siyah ekran gidip geliyor sizce neden?
Nedense video paylaşamadım YouTube üzerinden link bırakacağım bakar mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı sorunu bende yaşıyordum. Chrome kullanmayı bıraktım düzeldi. Firefox'ya da farklı bir tarayıcı kullan söylemek istediğimi anlayacaksın.
Demek tarayıcıdan kaynaklı diyorsunuz, kafayı yiyecektim yeni monitör sipariş etmeyi planlıyordum neyse sizin dediğinizi yapayım farklı tarayıcılara yöneleyim umarım yine olmaz.

Ekran kartı driverı güncel mi? Güncel ise kasaya taktıgın UC ile monitöre taktıgın ucu degistir, sorun cozulur.
evet güncel, ve her şey 0 kablosuna dahi

Aynı sorunu bizzat yaşadım, her şey günceldi kafayı yiyordum. Format bile attım çözülmedi. Sonra Firefox kullanmaya başladım. Sonra fark ettim ki artık siyah çizgiler olmuyordu. Sonra tekrar Chrome indirdim ve anında ekran kararma sorunu başladı. Test edin gerçekten anlayacaksınız.

Aynı sorunu bizzat yaşadım, her şey günceldi kafayı yiyordum. Format bile attım çözülmedi. Sonra Firefox kullanmaya başladım. Sonra fark ettim ki artık siyah çizgiler olmuyordu. Sonra tekrar Chrome indirdim ve anında ekran kararma sorunu başladı. Test edin gerçekten anlayacaksınız.
teşekkür ederim, dikkate alıcağım

Donanım kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Güç kaynağı yetersiz kalıyor olabilir. Veya gelecek bir arızanın habercisi bir süreç olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı