Monitöre görüntü gelmiyor

melih kesen

Centipat
Daha fazla  
Monitörün bozulması 3 ay oldu. Daha öncesinden monitörün sorunu vardı ancak çalışıyordu. Bazen bilgisayarı açtığımda ekran gelmezdi. Güç kablosunu çeker takardım, ekran gelirdi. Böyle 4-5 ay kullanmıştım ve bunun yanında da ekran karıncalanmış gibi gözüküyordu. Güç kablosunu söküp takınca düzeliyordu. Böyle kullanmaya devam edince sonunda dayanamadı, bozuldu. Bir daha ekran hiç gelmedi. Bilgisayarcıya gönderdim adam parçaları yanmış, bende parçaları yok bunun dedi. 2 tane tamirciye gönderdim ikisi de aynısını dedi. Şimdi başka birisine gönderdim bakalım ne diyecek. Sizce ne sorunu vardır? kaç TL'ye olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörün bozulması 3 ay oldu. Daha öncesinden monitörün sorunu vardı ancak çalışıyordu. Bazen bilgisayarı açtığımda ekran gelmezdi. Güç kablosunu çeker takardım, ekran gelirdi. Böyle 4-5 ay kullanmıştım ve bunun yanında da ekran karıncalanmış gibi gözüküyordu. Güç kablosunu söküp takınca düzeliyordu. Böyle kullanmaya devam edince sonunda dayanamadı, bozuldu. Bir daha ekran hiç gelmedi. Bilgisayarcıya gönderdim adam parçaları yanmış, bende parçaları yok bunun dedi. 2 tane tamirciye gönderdim ikisi de aynısını dedi. Şimdi başka birisine gönderdim bakalım ne diyecek. Sizce ne sorunu vardır? Kaç TL'ye olur?

Monitör hakkında pek bilgim yok fakat panelini yakmissaniz tamiri zordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı