Monitöre hoparlör bağlanır mı?

O çıkış daha çok monitörünüzün dahili bir hoparlörü var anlamına geliyor diye biliyorum. 3.5mm bir jakı oraya ve bilgisayarınıza bağlarsanız muhtemelen kullanabilirsiniz. Ancak yine monitörünüzü kontrol etmekte fayda var

O çıkış daha çok monitörünüzün dahili bir hoparlörü var anlamına geliyor diye biliyorum. 3.5mm bir jakı oraya ve bilgisayarınıza bağlarsanız muhtemelen kullanabilirsiniz. Ancak yine monitörünüzü kontrol etmekte fayda var.

Ne yazık ki monitörümde hoparlör mevcut değil.
Peki bu monitörü Xbox One S konsolumda kullanırsam 3.5mm jack girişli bir hoparlör aldığımda hoparlörün usb girşini nereye takacağım?

Peki bu monitörü Xbox One S konsolumda kullanırsam 3.5mm jack girişli bir hoparlör aldığımda hoparlörün usb girşini nereye takacağım?
Bilgim yok maalesef

Özelliklerinde kulaklık çıkışı var gözüküyor. HDMI ile monitöre konsolu bağlayıp, monitördeki kulaklık çıkışına hoparlör bağlayabilirsiniz.

Xbox kolunun altında 3.5 mm ses çıkışı var mı DS4'teki gibi? DS4'e kulaklık ve mikrofon bağlanabiliyor, bu da bir seçenek.

Özelliklerinde kulaklık çıkışı var gözüküyor. HDMI ile monitöre konsolu bağlayıp, monitördeki kulaklık çıkışına hoparlör bağlayabilirsiniz.

Xbox kolunun altında 3.5 mm ses çıkışı var mı DS4'teki gibi? DS4'e kulaklık ve mikrofon bağlanabiliyor, bu da bir seçenek.

Linkteki gibi bir hoparlör bu monitörde kullanılabilir mi?
Monitöre hoparlörün jack girişini bağlayacağım. Peki USB girişi nereye takılacak?

Linkteki gibi bir hoparlör bu monitörde kullanılabilir mi?
Monitöre hoparlörün jack girişini bağlayacağım. Peki USB girişi nereye takılacak?
Böyle bir durumda USB’yi de XBOX’a takıp hoparlörlere güç sağlamanız gerekir. Çalışmaması için bir sebep göremiyorum ama emin olamadım.

Geri
Yukarı