Monitöre japon yapıştırıcı sıçradı

Monitörün sadece sağ alt kısmı biraz ısınıyor ve lekelerin çoğunluğu orda. Kolonya ile çerçeveyi temizlemeyi denedim ya ben beceremedim yada kolonya çözüm değil.

Monitörün sadece sağ alt kısmı biraz ısınıyor ve lekelerin çoğunluğu orda. Kolonya ile çerçeveyi temizlemeyi denedim ya ben beceremedim yada kolonya çözüm değil.
Aynı şekilde uzun kullanım sonrası bende de sağ alt kısımda ısınma gözleniyor. Lekelerin orada olması problem. Isıdan dolayı zarar vermezler, ancak temizleme sırasında o bölgeye zarar verirseniz panelde hasar oluşabilir. Kolonyadan ziyade çerçevede yavaşça kazıma işlemi deneyin.

Açıkçası çok sorunlu bir durum. Yani kendiniz temizlemek yerine isterseniz MSI'a yollayın bir incelesinler. Kullanıcı hatası olsa bile değişim veya iade vs. durum olmayacağı için müşteri memnuniyeti açısından bakım yapabilirler belki. Coil Whine sorununda MSI ile iletişime geçtiğimde sorun olarak görülmemesine rağmen istersem kartı yollamamı, inceleyip testler yapabileceklerini söylediler. Şansınızı deneyebilirsiniz. Kargo firması olarak seçmeniz gereken firmayı az çok biliyorsunuzdur monitör sağlığı açısından.

Msi ile iletişime geçin temizlemenizde yardımcı olabilirler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…