Monitöre OC sonrası "Çözünürlük Dışı" hatası zarar verir mi?

Fix3d

Kilopat
CRU ile 1920P 60fps alamadım lakin AMD yazılımında HDTV desteği diye bir kısımdan 1080 60P yapmayı başardım. Görüntüde sıkıntı yok ama monitörde geçmeyen bir "Çözünürlük Dışı" uyarısı var. İlk sorum bu ekran kartıma veya monitörüme zarar verir mi? Verirse hangi şekilde zarar verir? (Ekran kartım yanar mı?, Monitörde ölü pixel vs.) İkinci sorum bu uyarıyı nasıl kaldırırım? Monitör modeli: Exper H2L GVD1 18.5inç LED

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörün 1920X1080 özelliğini desteklemiyor maksimum 1366X768 çözünürlüğünde çalıştırmalısın.

Zaten ilk sıkıntı monitörünün üstünde çözünürlük dışı yazısı çıkıyor. Monitörüne pek zorluk çıkarmaz ama tavsiye etmem.

Zaten ilk sıkıntı monitörünün üstünde çözünürlük dışı yazısı çıkıyor. Monitörüne pek zorluk çıkarmaz ama tavsiye etmem.
Uzun soluklu olmasada kullanıp çeşitli testler yapmak istiyorum. Çözünürlük dışı uyarısı başlar başlamaz işi bozuyor. Overclock mantığıyla sınırları zorlamak istiyorum. Yok mudur bu uyarıyı kaldırmanın yolu?

Uzun soluklu olmasa da kullanıp çeşitli testler yapmak istiyorum. Çözünürlük dışı uyarısı başlar başlamaz işi bozuyor. Overclock mantığıyla sınırları zorlamak istiyorum. Yok mudur bu uyarıyı kaldırmanın yolu?

Yüksek ihtimalle yok :(

Yeni konular

Geri
Yukarı