Çözüldü Monitöre OC yaparken 60Hz 30'a düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ekran yok ekran yazı gözükmüyor en üst boş sadece.

Tamam gosterin hocam.

Yok sıkıntı olmaz hocam maximum 4 saat beklerim :D annem gorurse fena yerim yani!
Çektim hocam videoyu kusura bakmayın sanal makine çok yavaştı nedense

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Öncelikle panel arızası olduğunu düşünmüyorum. Güç tuşuna basılı tutarak PC'yi kapatma yöntemini kullanarak birkaç kere PC'yi açıp kapat. Birkaç kereden sonra seni otomatik olarak onarım menüsüne atar(PC açılırken "lütfen bekleyiniz" tarzı bir ifade görmelisin), daha sonra oradan ağ destekli güvenli modda PC'yi başlat ve DDU yükleyerek sürücülerini sil. Sonra normal şekilde Windows'u açarak sürücüleri yeniden yükle.

En güvenlisi yukarıdaki mesajım

Son düzenleme:
Açılmadı.

Bende öyle söyledim hocam. Ama pek anlatamadım sanırım.
Ekran yok ekran yazı gözükmüyor en üst boş sadece

Ben sanal makineden göstereyim size video ile.
Tamam gosterin hocam

Ben sanal makineden göstereyim size video ile. (hocam biraz bekleteceğim kusura bakmayın)
Yok sikinti olmaz hocam maximum 4 saat beklerim :D annem gorurse fena yerim yani !

Son düzenleme:
Ekran yok ekran yazı gözükmüyor en üst boş sadece.

Tamam gosterin hocam.

Yok sıkıntı olmaz hocam maximum 4 saat beklerim :D annem gorurse fena yerim yani!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Çözüm

Hocam elinize sağlık ama bilgisayarımda öyle bi sekme bile yok?, açılmıyor hiçbirşey

Hocam elinize sağlık ama bilgisayarımda öyle bir sekme bile yok? Açılmıyor hiçbir şey.

hocam o sekme kimsede yok siz laptobun güç tuşuna basılı tutun yeniden açın o ekran gelene kadar

Son düzenleme:
Saolun hocam. Takipteyim

Hocam full basili tutuyorum o zaman

hocam o sekme kimsede yok siz laptobun güç tuşuna basılı tutun yeniden açın o ekran gelene kadar

Bsili tuttum oyle bir yer gelmiyor

Bsili tuttum oyle bir yer gelmiyor

saolun hocam. Videoyu izlemedim ama arkadaşa söyledim yükleme tuşundan sonra kapatmak gerekiyormuş. bende sürekli basılı tutuyorum. ne desem az. Annemden dayak yemedim en azından :D çözüldü konuyu kapatabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı