Monitöre Şarap Döküldü

mwsg

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Az önce bardağın devrilmesiyle tüm masaya şarap döküldü, monitöre de bolca geldi. Aşağıdaki fotoğraftan görüneceği üzere sağ alt köşede bir renk farkı ve çizgi oluştu.

Ne yapmalıyım? Kendi kendine geçer mi veya tamir edilebilir mi?

p0lgmm.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitöre mi içirdin kardeşim ne yaptın öyle ? Tamir olur ama masrafı biraz çok çıkar diye düşünüyorum.

Monitörün çalışmasında bir sorun olmadığı için bana basit bir şeydir gibi gelmişti. Biraz bekleyeceğim bir umut kendi kendine düzelir belki :D

Hocam sen benden de beter çıktın ya :D

Bir bez ile hafifçe üzerini yokla bence.

Bez ile üzerinden sildim. Bir süre altından dökülmeye devam etti :D Tamamen kurumasını bekliyorum şuanda. Yapacak başka bir işlem yok sanırım.

Su dökülse de durum aynı olurdu sanırım.
Şarap daha iyi gelir monitörüne :) (y)

Edit: Çok boş bir mesaj oldu biraz ekleme yapayım :)
Monitör yüzeyindeki bütün şarap silindiyse sadece içinde kalmıştır. Monitörü kapat tüm kablolarını yerinden çıkar ve tüm şarabın buharlaşmasını (Şarap buharlaşır mı?) bekle.

Şarap daha iyi gelir monitörüne :) (y)

Edit: Çok boş bir mesaj oldu biraz ekleme yapayım :)
Monitör yüzeyindeki bütün şarap silindiyse sadece içinde kalmıştır. Monitörü kapat tüm kablolarını yerinden çıkar ve tüm şarabın buharlaşmasını (Şarap buharlaşır mı?) bekle.

İçini açıp oradan silme gibi bir şey yapabilir miyim acaba?
Modeli: Benq GL2460HM

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı