Monitöre su gelmesi

xGhostx

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, gece kalktım şişe aldım açarken sıktım açtığımda monitöre fışkırdı. Kuruladım kağıt havlu ile ama korkuyorum açtığımda çalışıyordu PC açmadım ama o yüzden görüntüde bozukluk var mı bilmiyorum. Ne yapacağım? Babama söylersem biterim. Çok zor aldık zaten daha garantisi bile bitmedi alalı 2-3 ay oldu, ne yapacağım 😢

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakin ol hemen kuruladıysan bozulacağını düşünmüyorum ekranımı ben silerken camsil püskürtüyorum bolca yani hemen sildiysen problem çıkarmaz.

Hemen değil bir kaç sn sonra sildim bozuntu falan yok ama çok leke var ne yaptıysam çıkaramıyorum neyle silmeliyim suyla denedim camsil ile denedim alkollü mendille denedim kolonya ile denedim ama hiçbiri başarılı olmadı :(

Güzelce sildikten sonra kuruması için beklediysen bir şey olmaz. Çok dökülmediyse sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Fışkırdı yağmur gibi aktı ekrandan aşağı ama içine girmiş midir girmemiş midir bilmiyorum sabahın beşinde oldu hava daha aydınlık değildi o yüzden göremedim girdi mi girmedi mi?

Camina gelmiş anladigim kadarıyla bir şey olmaz öyle ise.

Evet içine girmedi sanırsam girmişte olabilir bir şey yok ama çok leke var her şeyi denedim çıkmıyor
Ekranına mı fışkırdı? Ve içine girdi mi?

Evet ekrana fışkırdı hani cama yağmur yağar akar ya damla damla öyle aktı sildim ama içine girdimi girmedi bilmiyorum bir sorun yok gibi gözüküyor ancak çok leke var çıkmıyor ve garanti dışı kaldığını düşünüyorum ayna gibiydi monitör :(
Bir şey olmaz, merak etme :).

Evet ama leke oldu işte :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı