Monitörler arası geçiş olmuyor

AnderJRX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2 monitörümü bağlamak için VGA çoklayıcı aldım ve birbirlerine bağladım ancak 2 monitörde de aynı görüntü var yani 2 tane mouse imleci gözüküyor ama ben tek mouse imleci istiyorum yani mouse ile diğer monitöre geçip klasör vb taşımak veya ilk monitörden oyun oynamak diğerinden YouTube'de gezinmek istiyorum ancak oyunu açtığımda 2 monitörde de açılıyor. monitörün çözünürlüğü 1440x900 2. monitörün ise 1366X768. ancak 2 monitörde 1366x768 çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoklayıcı ile dediğinizi yapmanın bir yolu var mı bilmiyorum, daha önce hiç görmedim. İstediğiniz şeyi yapmak için ekran kartından iki çıkış almalısınız. Her monitör için ayrı kablo ile iki çıkış almalısınız. Böylece iki monitör düzenini kullanabilirsiniz.

ekran kartında vga çıkışından görüntü aldım.2. monitörü onboard bağlarsam olur mu acaba?bu arada DVI ve HDMI var ekran kartımda yarın DVI kablo alacağım böylece 1 monitöre DVI ile diğerine VGA ile başarılı bir şekilde bağlayacağım VGA çoklayıcı 2 monitörde aynı görüntü içinmiş

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı