Monitörler kurulduktan sonra iade edilebilir mi?

larenno

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Aldığım monitörü henüz kurmadım kurduktan sonra beğenmezsem süresinde iade yapabilir miyim yoksa kurulumu yapılmış (paketten açılıp tutacağına vidalanmış) monitörler iade kapsamından çıkar mı?

Merhaba,
Aldığım monitörü henüz kurmadım kurduktan sonra beğenmezsem süresinde iade yapabilir miyim yoksa kurulumu yapılmış (paketten açılıp tutacağına vidalanmış) monitörler iade kapsamından çıkar mı?
Denemekten zarar gelmez ama firmadan firmaya değişiyor bu işler.
İnternet alışverişlerinde satışına engel yoksa evet edebilirsin. Ancak Amazon dışındakiler süründürür.
Hepsiburada da bu konuda gayet iyi hiç bir gerekçe olmadan 14 gün içinde alıyorlar monitörü.

Merhaba,

Montaj aparatları falan illaki kullanılması lazım sonuçta onlar olmadan kullanılamaz. Ancak eğer ekran jelatini gibi sökülme işlemler olduysa iade olmaz. Onun dışında 14 gün içinde iade edebilirsin. Eğer memnun kalmadıysan bütçene göre ayarlayabiliriz. Bu arada özel değilse iade etmeni de merak ettim doğrusu.

Montaj aparatları falan illaki kullanılması lazım sonuçta onlar olmadan kullanılamaz. Ancak eğer ekran jelatini gibi sökülme işlemler olduysa iade olmaz. Onun dışında 14 gün içinde iade edebilirsin. Eğer memnun kalmadıysan bütçene göre ayarlayabiliriz. Bu arada özel değilse iade etmeni de merak ettim doğrusu.
Hocam henüz paketten çıkarmadım ama beklentilerimi karşılamazsa diye ona göre üstünkörü bir kurulum yapıp denemeyi düşünüyordum dediğin gibi jelatini sökmem artık.

Hocam henüz paketten çıkarmadım ama beklentilerimi karşılamazsa diye ona göre üstünkörü bir kurulum yapıp denemeyi düşünüyordum dediğin gibi jelatini sökmem artık.

Aynen onun dışında herhangi arkadaşların dediği gibi satmaya uygun değilse iade kabul olmaz. Kısacası işte nasıl geldiyse o şekilde teslim ettikten sonra problem yaşanmaz. Zaten dediğimiz gibi 14 gün süre mevcut. En kötü 1 hafta kullansanız rahatlıkla denemek amacıyla yeterli olacaktır.

Geri
Yukarı