Monitörlerde indirim olur mu?

0-FuRKaN-0

Hectopat
Selamlar 1800 TL civarı bir bütçem vardı. Ben de AOC 24G2U almaya karar verdim. Şu an monitör tam olarak 1800 TL. Sizlere sorum şu monitörlerde herhangi bir indirim olur mu? Biliyorsunuz ki ince Hesap'ta falan Gaming geceleri oluyor o zaman bu monitör ya da daha iyisi indirime girer mi? Tabi ki net bir şey söylemek zor, sizce cuma gününü beklemeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla hocam daha 1 hafta önce monitör aldım ve 2 kez ince hesap gaming gecesi indirimlerini takip ettim. Rasgele oluyor yani ne olur hangi ürün olur bilemeyiz. Farklı farklı siteleri takip edin sürekli. Mutlaka daha uygun fiyatta olanları vardır.

Selamlar 1800 TL civarı bir bütçem vardı. Ben de AOC 24G2U almaya karar verdim. Şu an monitör tam olarak 1800 TL. Sizlere sorum şu monitörlerde herhangi bir indirim olur mu? Biliyorsunuz ki ince Hesap'ta falan Gaming geceleri oluyor o zaman bu monitör ya da daha iyisi indirime girer mi? Tabi ki net bir şey söylemek zor, sizce cuma gününü beklemeye değer mi?

Bildiğim kadarıyla daha yeni stoklar gelmedi ve yeni modeller çıkmadı. Bence fiyatlar düşecektir.

Birazdaha beklesen iyi olur yeni ürünler tam piyasaya sürülmedi piyasaya iyice yayılsın belki de düşebilir fiyatlar yine de tam bilgim yok yani bir düşünce 🙃

AOC 24G2U kronik sorunlu bir model değil fakat çok fazla satıldığı için çok fazla şikayet var. Alıp almamanız size kalmış. Ama eski bir model tavsiye etmem.

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler. Açıkçası bilgisayar kullanmaya başladığımdan beri 60 Hz kullanıyorum. Artık bende bir an önce yüksek Hz'e geçmek istiyorum. Bu yüzden fazla beklemek istemiyorum. Çok fazla bir indirim olmayacağını düşünüyorsanız belki bekleyebilirim. Zaten ya ASUS alacağım ya da AOC. Bu fiyat bandında bir de XG2405 var ama onun tasarımını beğenmiyorum. Dediğim gibi fazla bir indirim olacağını düşünmüyorsanız şimdi sipariş edeceğim.
Bu ürün 4 hafta önce 1560₺'ydi.
Üzgün atmışsın daha da üzülmeni istemem ama zamanında 1000₺ bandındaydı. :)
Ağlamıyorum gözüme dolar kaçtı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı