Monitörlü i5 9600K ve GTX 1650S sistem, GTX 1650 laptop ile takas edilmeli mi?

Letgodaki sistemin açıklamasında GTX 1650 TUF Serisi ekran kartının olduğunu söylemişsin. Ama ürünlerin kutularının bulunduğu resimde RX 470 Ekran kartı var. Nedeni nedir?

Ek olarak kasanın içinde de GTX 1650 var.
Değiştirdim o fotoğraf eski toplu bir şekilde sonradan çekmedim. Sıfır ekran kartı Asus gtx 1650super kutusu falan var

Kasasına bağlı bazı kasalar alınmaması gerekiyordu. Bir de %100 mecbur olmadığınız sürece yapmayın bence elinizdeki sistem çok daha hoş gözüküyor. İleride güncellerken az bir masrafla kurtarabilirsiniz.
Başka ile gideceğim için laptop almam gerekiyor. Bu takas mantıklı mı değil mi?

Değiştirin derim. Çünkü alıcı şüphelenebilir hocam.
Buna mı takıldın? :D kimse senin kadar böyle incelemez bence.
Bu takas mantıklı mı değil mi asıl sorum bu

Başka ile gideceğim için laptop almam gerekiyor. Bu takas mantıklı mı değil mi?

Buna mı takıldın? :D kimse senin kadar böyle incelemez bence.
Bu takas mantıklı mı değil mi asıl sorum bu
Şahsen ben olsam almazdım. Eğer gerçekten laptopa ihtiyaç duyuyorsanız belki alınabilir. Monster ürünlerinin malzeme kalitesi genelde ortalamanın altında olduğu için pek tercih edilmiyor. Laptop'un kasası hangi üreticiden çıkma bilmiyorum, eğer Tongfang ve ya MSI kasası kullanılıyorsa iyidir. Bu konuda @Artoria Pendragon hocam size daha iyi yardımcı olacaktır.

Masaüstü ile laptop arası performans farkı aynı kartta bile yarı yarıya olabiliyor. Ben tavsiye etmiyorum. Laptop istiyorsanız en az 2060, 3060, 3070'li bir şeyler bakın.

Almayın, 9600K kafanızı karıştırmış ancak ortalama bir işlemci. Tekli çekirdek performansı o kadar iyi değildir. Ayrıca 1650 ile 1650S arasında da oldukça fark var.

Geri
Yukarı