Monitörsüz 9000 TL sistem toplama

Anladım hocam çok sağolun sistem hoşuma gitti,almayı düşünüyorum fakat Gaming gentr hakkında forumdaki birkaç konuyu görünce korktum açıkçası site hakkında bir deneyiminiz var mı?

Hocam ben de bu bütçe ile benzer bi sistem almak istiyorum. Fakat ben çok fazla oyun oynamam en fazla lol-pes falan. Günlük işler için kullanırım genelde. O nedenle uzun yıllar kullanmak istiyorum sıkıntısız. Ama ilerleyen zamanlarda olur da daha iyi bir ekran kartı örn rtx3060 ve işlemci 5600x takmak istedim. Buna müsade edecek bir kasa olsun istiyorum. Bunun için neye dikkat etmek gerekiyor. Bu kasada ileride bu işlem yapılabilir mi? Teşekkürler.

Hocam ben de bu bütçe ile benzer bi sistem almak istiyorum. Fakat ben çok fazla oyun oynamam en fazla lol-pes falan. Günlük işler için kullanırım genelde. O nedenle uzun yıllar kullanmak istiyorum sıkıntısız. Ama ilerleyen zamanlarda olur da daha iyi bir ekran kartı örn rtx3060 ve işlemci 5600x takmak istedim. Buna müsade edecek bir kasa olsun istiyorum. Bunun için neye dikkat etmek gerekiyor. Bu kasada ileride bu işlem yapılabilir mi? Teşekkürler.
Hocam benim bildiğim yeni çıkan işlemci soketleriyle uyumlu güncel anakart alındığında ve güçlü ekran kartlarını besleyebilecek bir psu'ya yatırım yaparsanız ileride yükseltmeye daha elverişli oluyor fakat siz yine de ayrı bir konu açıp bu konuda daha bilgili arkadaşlardan yardım alabilirsiniz.

Bu konuyu okuyacak ve almayı düşünen arkadaşları bilgilendirme amaçlı yazayım dedim.
Bu bilgisayarı almış bulunmaktayım sistemi 1 gündür kullanıyorum herhangi bir sorun çıkmadı ısınma vb. Firmayla ilgili hiçbir sorun yaşamadım, çeşitli yerlerde site ile iletişime geçmenin çok zor olduğunu yazanları gördüm; telefon üzerinden iletişime geçerseniz ve öğlen aradıysanız uzun bir süre bekleme olasılığınız çok yüksek fakat site üzerindeki destek bölümünden sorununuzla ilgili bilet attığınızda çok kısa bir süre içinde dönüş oluyor. Son olarak belirtmek istediğim sitenin fiyatlarının çok değişken olduğu (sanırım kur yüzünden) 8600tl'ye aldığım bilgisayarın fiyatı 3 günde 200tl arttı, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı