Monitörü hangi siteden almalıyım?

@338466 Çok teşekkür ederim tavsiyen için.
@sekerr Vatan güvenilir ama ürünleri çok pahalıya satıyor. Ayrıca bu ürün orada yok. QP Bilişim şuanda ilk tercihim. Tavsiyeniz için teşekkürler.
@stubbornplayer Çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için.
@mehmetkokcu Bu aralar forumda bayağı fazla İtopya'dan şikayet var. Aslında oradan alacaktım fakat bunları görünce vazgeçtim.
@Scoutest Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Vatan'da bu ürün yok fakat belki gelebilir. Araştıracağım. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Qp bilişimden almıştı arkadaşım gayet memnundu. Bu arada yeni konu açmak istemedim ama neden yeni nesil Intel işlemciler hala satışa çıkmadı? Bilen birileri var mi acaba ? Online hiçbir yerde yok.

Merhaba arkadaşlar. Şu monitörü alacağım fakat hangi siteden üzerinden almalıyım bilmiyorum. İncehesap veya QP bilişim üzerinden almayı düşünüyorum. Sizce hangi site üzerinden almalıyım? Satış sonrası destek, garanti, iade süreci iyi olan hangisi? Deneyimleri olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

İtopya'dan alabilirsiniz güvenilirdir hem de 61 TL daha ucuz şu an QP bilişimden.

Bence şu an bu teknoloji/bilgisayar sektöründe en iyi firma açık ara QP diyebilirim. Herkesin bildiği o dev e-ticaret sitelerinden daha iyi hizmetleri var. İtopya'dan alınan monitör ile yaşanan sıkıntılarla alakalı çok konuya denk geldim tavsiye etmiyorum.
Benim kargoda gelen faturam yırtıktı bende e-faturayı çıkarttım yazıcıdan o da geçerli midir?
E- arşiv fatura sisteme kaydedilen bir özellik. Gelir İdaresi Başkanlığı sisteminden alındığı için satıcı bile kaybetse sorun olmaz. Sizin çıktınız fatura bilgileri içerdiği için işinize yarar ama asıl fatura sistemdekilerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı