Monitörü kapatınca uzak bağlantı kesiliyor

msenol3

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Evde kullandığım bilgisayarı açık bırakıp işyerine döndüğümde uzaktan bağlantı yapamıyorum. Cihazın gücü kapalı mesajı alıyorum. Kontrol için monitörü açtığımızda bağlantı kuruluyor. Tekrar monitörün gücünü kestiğimde bağlantı kurulamıyor. Denetim masasından güç ayarlarını tam performansa getirdim. Sabit disk ve monitör enerji tasarrufunu da kapattım. Çözüm bulamıyorum yardımcı olur musunuz?

Not: monitör olarak lg 32 inç tv - bağlantı HDMI

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Evde kullandığım bilgisayarı açık bırakıp işyerine döndüğümde uzaktan bağlantı yapamıyorum. Cihazın gücü kapalı mesajı alıyorum. Kontrol için monitörü açtığımızda bağlantı kuruluyor. Tekrar monitörün gücünü kestiğimde bağlantı tekrar kuruluyor. Denetim masasından güç ayarlarını tam performansa getirdim. Sabit disk ve monitör enerji tasarrufunu da kapattım. Çözüm bulamıyorum yardımcı olur musunuz?

Not: monitör olarak lg 32 inç tv - bağlantı HDMI
TV'yi kapatıp mı uzaktan bağlantı yapmaya çalışıyorsunuz?

evet kasa açık ama monitörü kapatıyorum.
Monitörden kastınız TV mi ekranı kapatmadan yani monitörü kapatmadan uzaktan bağlantı sağlayın uzaktan bağlantıda ekranı size paylaştığı için bu sorunu yaşıyo olabilirsiniz.

soruna çözüm bulundu mu ? Onceden eski bi monitorüm vardı sonrasında rampage 27 inc bi monitor aldım. silkroad online oynadığım için arada uzaktan bağlanıp ayar yapmam gerekiyordu. onceki monitörde ekran kapalı iken kontrol edebiliyordum ama yeni monitörde ekranı kapattığım zaman uzaktan bağlantı yapsamda kontrol edemiyorum ve hemen donuyor.
bağlantı display porttan yapıyorum.
bağlanma uygulaması olarakda anydesk veya google chorome uzaktan kontrol ikisindede aynı sorun var

Geri
Yukarı