Monitörü televizyona çevirmek

ozzan350

Centipat
Arkadaşlar elimde halihazırda bir monitörüm var. Bilgisayarımı sattım, yeni bilgisayarda toplayamadım kısmet olmadı.

Bu monitörü nasıl televizyona çevirebilirim? İhtiyacım olan araçlar neler? Ayarlar vs nasıl yapılır?

Daha önceden yapmış ve detaylıca bilgilendirme yapacak olan var mıdır?

Görüntü çıkışı monitörünüz ile uyumlu bir uydu alıcısı yeterli olur.
Monitörde dahili hoparlör yoksa birde hoparlör gerekir tabi.

Görüntü çıkışı monitörünüz ile uyumlu bir uydu alıcısı yeterli olur.
Monitörde dahili hoparlör yoksa birde hoparlör gerekir tabi.
monitör ve uydu alıcısı hz ayarlarında sorun oluyormuş sanırım doğrumudur? ses çıkışı olan bir uyddu alıcısı yeterli mi sadece? vga çıkışlı monitörüm ama hdmi to vga aktif çeviricim de var uydu alıcısı tavsiyeniz var mıdır?

Hdmı çıkışlı mini uydu alıcıları işini görür,benim kullandığım hdmı to vga aparatında kulaklık çıkışı da var sesi ordan hoparlöre bağlıyorum,gereken görüntü ayarlarını uydu alıcı otomatik yapıyor ama sen istersen uydu alıcının ayarlar kısmında manuel görüntü çıkış ayarları yapabilirsin

Hdmı çıkışlı mini uydu alıcıları işini görür,benim kullandığım hdmı to vga aparatında kulaklık çıkışı da var sesi ordan hoparlöre bağlıyorum,gereken görüntü ayarlarını uydu alıcı otomatik yapıyor ama sen istersen uydu alıcının ayarlar kısmında manuel görüntü çıkış ayarları yapabilirsin
Anladım, ben sesi uydu alıcısından alıcam uydu alıcısında audio çıkışı olması yeterlidir demi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı