Monitörümde Siyah Leke Var

idriskeskin48

Centipat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Çalışan Eleman :D
Ekranda bir leke var, siyah. Ölü pixel değil. Daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu? Ürün 2-3 aylık bir cihaz, garantisi devam ediyor. Ölü pixel değil, çünkü o bölgede bir pixel kaybı yok. Sadece şu leke var.

1585484641534180545592381052893.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İçerde leke oluşmuş. İçinde 3 adet seffaf prizma bulunuyor. Bunlarin arasina veya onune toz gelmis olabilir. Monitor garantisi var gonder acip temizlesinler. Yoksa teknik bilgin varsa monitoru acip fon makinesiyla hava tutup tozu ordan cikar. Ama onerim garantiye yollaman.

İçerde leke oluşmuş. İçinde 3 adet seffaf prizma bulunuyor. Bunlarin arasina veya onune toz gelmis olabilir. Monitor garantisi var gonder acip temizlesinler. Yoksa teknik bilgin varsa monitoru acip fon makinesiyla hava tutup tozu ordan cikar. Ama onerim garantiye yollaman.
Monitör açmak için vidası yok garantisi var en iyisi garantiye yollamak

Monitör açmak için vidası yok garantisi var en iyisi garantiye yollamak

Vidasi yoktur. Mandal tarzi kücük tutamaçları vardır. YouTube uzerinden nasıl açilir. Diye aratin. Basit bir yontemi var.

Ama garantiye vermek her zaman daha iyidir. Sadece zaman kaybiniz olur. Garantisini de bozmamiş olursunuz :)

Son düzenleme:
Vidasi yoktur. Mandal tarzi kücük tutamaçları vardır. YouTube uzerinden nasıl açilir. Diye aratin. Basit bir yontemi var.

Ama garantiye vermek her zaman daha iyidir. Sadece zaman kaybiniz olur. Garantisini de bozmamiş olursunuz :)
baya bi baktım da neresinden çıktığını bulamadım bilgisayarcıya sorcam bi kolaysa ona yaptırcam olmadı
baya bi baktım da neresinden çıktığını bulamadım bilgisayarcıya sorcam bi kolaysa ona yaptırcam olmadı
Garantisini bozmayacak şekildeyse tabiki yoksa garantiye yollarım direk youtubeden baktın bulamadım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı