Monitörün çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?

Sadece güç bağlantısını yap VGA kablosunu takma. Büyük ihtimalle sinyal yok uyarısı alırsınız ve ekranda bu uyarı dolaşmaya başlar.
Yani bu durum calistiginimi gösteriyor
Sadece güç bağlantısını yap VGA kablosunu takma. Büyük ihtimalle sinyal yok uyarısı alırsınız ve ekranda bu uyarı dolaşmaya başlar.
Bunu yaptım no signal yazisi geldi ve sonra gitti monitör uyuku moduna gecti gibi bisey oldu

Dostum ben yeni bilgisayar ve monitör aldım ViewSonic ama ekrana görüntü gelmiyor, BIOS yüklenmiyor ama HDMI TV'ye başladığımda BIOS'a girebiliyom. Monitörde markası çıkıyor ViewSonic ardından sinyal yok diyor ve bu monitörü çalışan başka PC de denedim yine aynısı oldu. Markası çıkıyor sonra no signal diyor sonra kayboluyor. O uyarıda öyle çalışıyor ama görüntü gelmiyor. Nasıl çözeceğim? BIOS pili, RAM'ları falan çıkardım bekledim taktım, hiçbir şey değişmedi. Acaba monitör arızalı olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı