Monitörün Ekranı Değiştikten Sonra Görüntüde Gidip-Gelme

AHMET AYDINLI

Hectopat
Benim bir monitörum vardı, bozuldu. Bir de başka vardı ekranı kırık ben ekranı kırık olana diger monitörün ekranını taktım çaılışıyor ama ekrandan görüntü gidip geliyor. Bunu eski kasamda test ettim şu anda laptop kullanıyorum. Laptopun HDMI'i yok ben HDMI to VGA alıp kullanacağım fakat laptop ile çalışmazsa problem şu mudur? Volt amper o mu yetmiyordur, eski monitörümün güç kablosu 250 Bolt ve 2.5A yazıyor. Kırk olanınki ise 10A 250V ekrana görüntü 3 saniyede bir gelip geliyor böyle çok karmaşık oldu.

Hemen özet geçeceğim, benim 2 monitörüm var birinin ekranı kırık biri çalışmıyor çalışmayanın ekranını kırık olana taktım çalışıyor ama ekrana görüntü gelip gidiyor. Ben bunu eski PC'de test ettim şu anda kullandıgım PC, laptop ve sadece HDMI'si var VGa yok HDMI to VGA alacağım laptopta bu sorun düzelir mi? Düzelmese yeni güç kablosu almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı